به دانشجویان می گویم این صدا را بشنوید

0
169
به دانشجویان می گویم این صدا را بشنوید
به دانشجویان می گویم این صدا را بشنوید

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۴/۲۹-به دانشجویان می گویم این صدا را بشنوید

به دانشجویان می گویم این صدا را بشنوید

سناتور رابرت توریسلی ازسخنرانان گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در روز ۲۲تیرماه ۹۸در آلبانی دربخشهایی از صحبتهای خود گفت:
امروز چیزی که با صحبتهای یک زن (مریم رجوی) شروع شد اکنون صدایی است که در همه جهان می‌پیچد. بنابراین از هر رسانه‌یی که صحبت ما، فریاد ما در رادیوها در تلویزیونها و یا از طریق هر وسیله‌یی که دارید می‌شنوید؛‌ اکنون زمان شما فرا رسیده است.

اکنون لحظه شماست. به دانشجویان می گویم این صدا را بشنوید. اگر تاکنون به این جنبش نپیوسته‌اید فردا بپیوندید. به تاریخ پاسخ بدهید و زندگی خود را و سرنوشت خودتان را به دست بگیرید. به کارگران می گویم اگر صدای من را میشنوید بازیچه سپاه پاسداران نباشید. زنجیرها را پاره کنید از ان شرایط بدی که دارید خود را خلاص کنید. زمان اکنون است.

به جوامع ایرانی در کشورهای مختلف اروپا، کانادا همه جا.ما یک هدف و یک آرمان واحد داریم. آزادی ایران، آزادی مردم ایران و بنا کردن آزادی و دموکراسی و تنها یک سازمان وجود دارد. تنها یک سازمان که بتواند یک آینده دموکراتیک را بنا بگدارد. فداهایی را که بایستی انجام بدهد و این سازمان سازمان مجاهدین خلق ایران است به رهبری مریم رجوی.

به خیابانهای شهرها و شهرکهای ایران نگاه کنید، به جوانها، به دانشگاهها نگاه کنید، به آنها که ایستادگی می‌کنند نگاه کنید، به شورای ملی مقاومت ایران و به تبعیدیان در سراسر جهان نگاه کنید، شورای ملی مقاومت و خانم رجوی. به مردمی نگاه کنید که جانشان را به خطر انداخته‌اند.

بیشتر بدانیم:
رابرت توریچلی سناتور سابق عضو حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا وی در سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۳ میلادی سناتور ایالت نیوجرسی در سنای ایالات متحده آمریکا بود

از سر راه ما کنار بروید ما حاضر و آماده‌ایم.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید