بهاره کوچه باغیان از دانشجویان مصدوم دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد درکابوس مستمر

0
775
بهاره کوچه باغیان از دانشجویان مصدوم دانشگاه علوم
بهاره کوچه باغیان از دانشجویان مصدوم دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد درکابوس مستمر

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱۰/۱۸-بهاره کوچه باغیان از دانشجویان مصدوم دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد درکابوس مستمر

بهاره کوچه باغیان از دانشجویان مصدوم دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد درکابوس مستمر
بهاره کوچه‌باغیان هم مثل نگار باب‌الحوائج آن روز برای گرفتن وقت برای دفاع از پایان‌نامه‌اش و گرفتن آخرین امضاها به دانشگاه رفته بود.
می خواست ازپایان نامه اش دفاع کرده و مدرک فوق لیسانسش را بگیرد؛ اما واژگون شدن اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات او را روی تخت بیمارستان انداخت
مادرش می گوید:

«بهاره فکش مشکل پیدا کرده و تاندون گردنش هم پاره شده بود. خدا را شکر او را به بیمارستان لاله بردیم و دخترم عمل جراحی کرد. فعلا وضعیتش بد نیست. به بخش منتقل شده و به احتمال زیاد فردا مرخص می‌شود؛ اما به خاطر این‌که مهره‌های کمرش آسیب خیلی شدیدی دیده است، دکتر گفته باید ٣ ماه تمام استراحت مطلق داشته باشد و از جایش تکان نخورد.
اما وضع روحی بهاره خیلی بدتر از وضع جسمانی‌اش است. او با نگار باب‌الحوائج دوست خیلی صمیمی و چندین‌ساله بود؛ تمام کارهایش با نگار بود.
برای همین مرتب اسم او را صدا می‌زند.

ا هنوز به او نگفته‌ایم که نگار مرده است. روانشناسش می‌گوید که به خاطر وضع روحی بدش نباید فعلا این موضوع را به او بگوییم؛ برای همین موبایل و تلویزیون را از او دور کرده‌ایم. هربار سراغ نگار را می‌گیرد به او می‌گوییم که نگار ملاقات ممنوع است اما دخترم با التماس از ما می‌خواهد حداقل یک فیلم یا عکس از نگار بگیریم و برایش ببریم. می‌گوید هنگام تصادف نگار خیلی ترسیده بود. دخترم درباره آن لحظه می‌گوید که در یک ثانیه سرعت اتوبوس زیاد شد و راننده فریاد زد که ترمز بریده، نمی‌توانم ترمز کنم. در آن لحظه نگار و بهاره دست‌های همدیگر را می‌گیرند و دخترم چشمانش را می‌بندد اما نگار به او می‌گوید که تو را به خدا چشماتو باز کن و به من نگاه کن، من خیلی می‌ترسم. دخترم وقتی به این صحنه‌ها فکر می‌کند، اشک می‌ریزد و سراغ نگار را می‌گیرد.
می‌گوید نگار ترسیده بود، من باید کنارش باشم. بیچاره دخترم از لحاظ روحی خیلی به هم ریخته است؛ مرتب کابوس می‌بیند و با فریاد از خواب بیدار می‌شود. این حادثه او را به هم ریخته و فکر نکنم حالا حالاها بتواند که آرام شود. مانده‌ایم وقتی خبر فوت نگار را بشنود، چه کار می‌کند. هنوز هم وسایل نگار در خانه ما و در اتاق بهاره است. امیدوارم بتواند با این قضیه کنار بیاید.»

تجمع دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات

بهاره کوچه باغیان از دانشجویان مصدوم دانشگاه علوم
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید