بخشی ازاعتراضات وتجمعات سراسری در طی ۶ و ۷ بهمن ۹۶ درشهرهای ایران

0
759
شهرهای ایران
بخشی ازاعتراضات وتجمعات سراسری در طی ۶ و ۷ بهمن ۹۶ درشهرهای ایران

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۷-بخشی ازاعتراضات وتجمعات سراسری در طی ۶ و ۷ بهمن ۹۶ درشهرهای ایران

بخشی ازاعتراضات وتجمعات سراسری در طی ۶ و ۷ بهمن ۹۶ درشهرهای ایران

دامغان . تجمع اعتراضی کارمندان راه آهن

روز  شنبه ۷بهمن۹۶ کارمندان راه آهن دامغان برای محقق کردن حق و حقوق خود تجمع کردند. کارگران تجمع کننده که در مقابل ساختمان راه آهن این شهر تجمع کرده بودند؛‌اعلام کردند که بخاطر عدم پرداخت چهار ماه حقوق خود و نداشتن بیمه و بیعدالتی دست به اعتراض زده اند.

سومین روز اعتصاب کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران

در سومین روز اعتصاب متحدانه کارگران گروه ملی فولاد ایران تا روز پنجم بهمن ماه، مدیر منابع انسانی این مجتمع بزرگ تولیدی، کارگران اعتصابی را تهدید به ثبت غیبت از کار، محروم شدن از کلیه مزایای پرسنلی در روزهای عدم کارکرد و نهایتا اخراج کرد.

بنا بر گزارشهای ارسالی کارگران گروه ملی صنعتی فولاد به اتحادیه آزاد کارگران ایران، این تهدید رسمی در حالی صورت گرفته است که کارفرمای این مجتمع بزرگ فولاد، در نتیجه اعتصاب کارگران، تا دیروز فقط تا آخر آبانماه حقوقهای معوقه آنان را پرداخت کرده و از پرداخت مابقی مطالبات ۳۵۰۰ کارگر به بهانه های واهی خودداری میکند.

تجمع کارگران کاشی نیلو

صبح امروز شنبه ۷ بهمن ماه؛ کارگران کاشی نیلو در اصفهان در مقابل اداره تعاون شهرستان نجف آباد دست به یک تجمع اعتراضی زدند. این کارگران بعلت خصوصی سازی مشکلاتی دارند که بمدت سه سال در بلا تکلیفی بسر می برند.

تجمع کارگران اندیمشک

از ساعت ۸ صبح امروز شبنه ۷ بهمن کارگران راه آّهن زاگرس در اندیمشک در برابر ساختمان این شرکت دست به تجمع زدند. آنان نسبت به عدم دریافت حقوق ۳ تا ۴ ماه گذشته خود؛ نداشتن بیمه و عدم امنیت شغلی معترض هستند.

تهران.تجمع اعتراضی کارگران شهرداری

روز  شنبه ۷بهمن۹۶  کارگران عضو پروژه سپیدار ۲و۳ تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسی در اعتراض به تعویق ۵ ساله تحویل مسکن درمقابل شهرداری تهران تجمع کردند

این اعتراض هر روز ادامه دارد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید