بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان مطالبات شان را می خواهند

0
593
بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان
بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان مطالبات شان را می خواهند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۵/۲۵-بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان مطالبات شان را می خواهند

پرداخت نشدن پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان
نمایندگان بازنشستگان دانشگاه‌های فرهنگیان سراسر کشور ازعدم پراخت حقوقهای معوقه اعتراض دارند
این بازنشستگان که در سال ۹۶ خدمت سی ساله آنها به پایان رسیده، چهاردهم مرداد به تهران آمدند و مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان تجمع کردند؛ روز بعد نیز با مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور دیدار کردند؛ در آن نشست قرار شد به زودی پاداش پایان خدمت آنها پرداخت شود.

حال نمایندگان بازنشستگان می‌گویند:
«مدیران سازمان مدیریت وعده دادند که به زودی معوقات ما را پرداخت کنند؛ آنها گفتند ۱۴ میلیارد تومان به دانشگاه فرهنگیان اختصاص می‌دهیم تا صرف پرداختِ پاداش پایان خدمتِ بازنشستگان ۹۶ شود؛ حتی نوبخت اعلام کرد همزمان با پرداخت قسط دومِ پاداش پایان خدمت فرهنگیان، پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان نیز پرداخت می‌شود. حالا پنج روز است که قسط دوم را برای معلمان بازنشسته ریخته‌اند اما ریالی به حساب ما واریز نشده است».

این بازنشستگان می‌گویند: «بارها پیگیری کردیم اما هنوز مشخص نیست علیرغم گذشت ۱۵ ماه از پیشینه بازنشستگی، چه زمان قرار است معوقات ما را بپردازند».
بازنشستگان دانشگاه های فرهنگیان می گویند:
«تا همین حالا نیز به اندازه کافی مطالباتِ ما بی‌ارزش شده‌است؛ اگر بیش از این تعلل کنند، دیگر چیزی از قدرت خریدِ معوقات ما باقی نمی‌ماند»

شایان ذکر است که عدم پراخت معوقات اقشار مختلف اجتماعی و نادیده گرفتن معضلات آنان مدتهاست که در نظام حاکم نهادینه شده است.
نظام غارتگر و چپاولگر به تنها چیزی که توجه ندارد فقر وستم و بدبختی مردم ایران است.

گفتنی است که :

روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ بدنبال فراخوان قبلی، معلمان و فرهنگیان کرمانشاه در مقابل اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تجمع اعتراضی برگزار کردند.
تجمع کنندگان تراکت های اعتراضی در دست داشتند و ترانه یار دبستانی را می خواندند.

بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید