ایران-پیام محسن عمرانی معلم بوشهری برای فرهنگیان و کارگران سراسر کشور

0
653

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۵/۱۵-درود و ادای احترام خدمت همه بزرگواران.
اینجانب محسن عمرانی به عنوان عضو کوچکی از جامعه فرهنگیان کشور بابت تمام همراهی ها وحمایتهای بی دریغ فرهنگیان و کارگران از همه معلمان و کارگران زندانی ، بسیار خرسندم و این دستاورد بزرگ را به همه شما تبریک می گویم .
به خوبی روزهایی را به یاد می آورم – دوران دانش آموزی – که در صورت دستگیری و یا اخراج یک معلم دیگر معلمان با بسیج کردن دانش آموزان و اولیا به بهانه های مختلف راهپیمایی راه انداخته و در خلال آن شعارهای مرگ بر منافق و مرگ بر ضد انقلاب سر می دادند و اندک معلمان مخالف این حرکت‌ها نیز در بهترین حالت سکوت میکردند. اما امروز نه تنها آن اتفاقات تلخ رخ نمی دهد بلکه این بار سیل پیامها و بیانیه های حمایتی هستند که به سوی معلم زندانی سرازیر می شود و به راستی همین پیامهاست که تحمل حبس را آسان می کند.
این دستاورد، حاصل سالها تلاش و از خود گذشتگی معلمان و کارگران فعال و بی ادعایی ست که هزینه های بسیاری از جمله توبیخ، تبعید، زندان و اعدام را پرداخته اند. بر ماست که در راستای پاسداری از این دستاورد بزرگ و گام برداشتن رو به جلو از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.
در پایان وظیفه خود می دانم که از عزیزان محترم کانونهای صنفی فرهنگیان گیلان -مریوان -خراسان شمالی- الیگودرز- تهران -سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه و کمپین بزرگ فرهنگیان استان فارس که در دفاع و حمایت از بنده اقدام به صدور بیانیه کردند و از تک تک عزیزانی که پتیشین حمایتی از بنده را امضا نموده اند نهایت تشکر و قدردانی لازم را داشته باشم . ضمنا از زحمات و تلاشهای بی دریغ وکلای محترم
جنابان تاج، رئیسیان و مقدس سپاسگزارم.
به امید روزی که هیچ فعال صنفی در بند نباشد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید