ایران-وضعیت نامناسب کلاس‌های دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران

0
801
وضعیت نامناسب کلاس‌های دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۲-معاون آموزشی دانشکده حقوق دانشگاه تهران اعلام کرد کلیه کلاسهای کارشناسی به مدت یک هفته به علت آماده نبودن فضای آموزشی تعطیل اس.
جمعی از دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، در اولین روز سال تحصیلی جدید با ارسال تصاویری به خبرنامه دانشجویان ایران، مدعی شدند که وضعیت نامناسب ساختمانی این دانشکده، باعث لغو کلاسها و بی استفاده شدن این دانشکده برای دانشجویان شده است.
دانشجویانی که نسبت به این موضوع معترض بودند، بلافاصله خواستار رسیدگی مسئولین به این وضعیت شدند تا امکان آغاز کلاسهای دانشکده حقوق و علوم سیاسی مجددا فراهم شود.
دانشجویان، اولین روز سال تحصیلی را از دست دادند و معلوم نیست این وضعیت که به علت پروژه مقاوم‌سازی ساختمان به وجود آمده، تا چه زمانی ادامه پیدا کند.
اعضای شورای صنفی دانشکده حقوق و علوم سیاسی با مسئولان دانشکده اعم از رئیس دانشکده، مدیر آموزشی، مهندسان پروژه و… در ارتباط با این پروژه، جلساتی برگزار کردند اما ظاهرا پاسخ قانع کننده‌ای دریافت نکردند.
علی رغم آنکه مهندسان پروژه بارها اعلام کرده اند که در موعد مقرر و تا پایان شهریور ماه مقاوم سازی دانشکده را به اتمام خواهند رساند، اما مسئولان دانشکده در اظهار نظری متفاوت تأکید دارند که دانشکده در بهترین حالت ممکن تا پایان آبان و یا حتی آذر ماه تحویل دانشجویان داده خواهد شد.
جلساتی میان نمایندگان تشکل‌های دانشجویی و ریاست دانشکده حقوق و علوم سیاسی برگزار شده که نتیجه‌ای نداشته است.در این جلسه،‌ دانشجویان به طرح دغدغه و خواسته های خود پرداختند و تاکید کردند لازمه فعالیت دانشجویی داشتن فضای مناسب از جمله اطاق و امکانات است‌ که تاکنون این امر محقق نشده است. دانشجویان گفتند در این دیدار رییس دانشکده ضمن کلی‌گویی، پاسخ به مطالبات دانشجویان را به جلسات بعدی ارجاع داده است.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید