ایران-وضعیت اسفبار دانش آموزان در مدارس خاش

0
683
وضعیت اسفبار دانش آموزان در مدارس خاش

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۵-فرسودگی مدارس، کلاسهای درس و نبود امکانات و تجهیزات آموزشی مناسب در کنار نبود معلم وضعیت اسفباری در موضوع آموزشی شهرستان خاش رقم زده است.
با گذشت پنج روز از شروع سال تحصیلی جدید شرایط بسیار سختی را برای فراگیری علم و دانش برای دانش آموزان خاش پدید آورده و از این موضوع خانواده ها به شدت معترض هستند.
مدرسه قدیمی و فرسوده عرفان و وحدت در سراهی محله قلندرزهی های خاش نمونه ای از بی توجهی های مسئولان در موضوع تعلیم و تربیت فرزندان مردم است.
خانواده ها از وضعیت تحصیل فرزندان خود به شدت نگران هستند.
با توجه به اینکه کلاسهای درس در مدرسه دو شیفته و قدیمی وحدت و عرفان خاش با گنجایش حدود ۲۰دانش آموز را دارند، اما مشاهده می شود با امکانات بسیار محدود آموزشی و نبود میز و صندلی فرزندان مردم مجبور هستند بر روی نیمکت ها چهار و پنج نفره بنشینند و با این اوضاع امکان نشستن و خواندن و نوشتن به شیوه مناسب را ندارند و قطعا با ادامه این روند فرزندان مردم آسیب می بینند.
شروع سال تحصیلی جدید در خاش با کمبود نیرو، کلاس درس و تجهیزات آموزشی سال تحصیلی جدید در خاش با کمبود شدید نیرو، کلاس درس و امکانات و تجهیزات آموزشی آغاز شده است.
در حالی که مسئولان اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش از اتخاذ تمهیدات لازم برای شروع کیفی سال تحصیلی جدید خبر داده بودند اما از داخل شهر و نقاط روستایی این شهرستان از نبود معلم، کمبود کلاس درس، میز و صندلی خبر می رسد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید