ایران -مشکلات دانشجویان دانشگاه آزاد دزفول

0
714
مشکلات دانشجویان دانشگاه آزاد دزفول

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۳۰-هنوز عده‌ای از ترم اولی‌ها در دانشگاه آزاد دزفول برنامه درسی ندارند
بعد از گذشت یک ماه از آغاز سال تحصیلی، هنوز عده‌ای از ترم اولی‌ها در دانشگاه آزاد دزفول برنامه درسی ندارند و یک عده هم فقط ساعت کلاس برای آنان درج شده و مکان مشخص نیست.
سال تحصیلی جدید آغاز شد و این روز‌ها سخت‌ترین روزهای دانشگاه آزاد واحد دزفول است، تمامی مسئولان در اوج بی‌توجهی به امورات دانشگاه در حال روز سپری کردن هستند.
یکی از دانشجویان این دانشگاه در رابطه با مشکلات متعدد صنفی و آموزشی در این دانشگاه گفت: بعد از گذشت یکماه از آغاز سال تحصیلی هنوز عده ای از ترم اولی ها برنامه درسی ندارند و یک عده هم فقط ساعت کلاس برایشان درج شده و مکان مشخص نیست.
برنامه های آموزشی در اوج بی نظمی، برنامه ریزی شده و کلاس ها نیز باهم تداخل دارند؛ به طوری که هفته گذشته مسئولان دانشگاه مجبور شدند فایل ها را دوباره باز و کلاس ها را جابجا کنند.
این دانشجو با اشاره به وضعیت غذاهای سلف دانشگاه گفت: اوضاع غذای سلف که اصلا مورد رضایت دانشجویان نیست و با وجود اعتراض دانشجویان نسبت به این موضوع، به مسئول تدارکات نه تنها هیچ تذکری داده نمی شود؛ بلکه مورد حمایت مسئولان دانشگاه نیز است.
وی با بیان اینکه اوضاع فرهنگی و رفاهی دانشگاه هم به طور کل تعطیل است، تصریح کرد: تمام مشکلات هم به دلیل نبود شورای صنفی در دانشگاه است.
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید