ایران-فراخوان انجمن صنفی فرهنگیان خراسان شمالی به مناسبت روزجهانی معلم

0
747
فراخوان انجمن صنفی فرهنگیان خراسان شمالی به مناسبت روزجهانی معلم

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۱۱-((به نام خداوند جان و خرد))
فرهنگیان بازنشسته وشاغل در استان خراسان شمالی میدانیم که میدانید حال و روز آموزش و پرورش خوب نیست.مدتهاست که پیشکسوتان فرهنگی مقابل سازمانهای مختلف،مجلس، برنامه وبودجه، ریاست جمهوری و سازمانهای بازنشستگی در تهران و سایر استانها دست به تجمعهای اعتراضی مختلفی زدند تا شاید گوش شنوایی برای شنیدن فریادشان و چشم بینایی برای دیدن دردهایشان پیدا شود!!!
فرهنگیان شاغل بارها و بارها از طریق تجمعات، مذاکره و رایزنی و…ازطریق تشکلهای_صنفی و کنشگران صنفی فرهنگی بر رفع کمبودهای حوزه ی آموزش و پرورش و جایگزینی امنیت فرهنگی بجای فرهنگ امنیتی درسایه ی توجه بیشتر به آموزش و معلمان را به مسوولان مربوطه تذکر داده اند.
بودجه عادلانه و آموزش رایگان و برابر، آسایش فکری و شغلی حق مسلم دانش آموزان و فرهنگیان است.
شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران برای اعتراض به شرایط حاکم بر حوزه ی آموزش و پرورش برای روزجهانی معلم در سراسر کشور فراخوان تجمع داده است.
انجمن صنفی فرهنگیان خراسان شمالی به عنوان عضو و ریاست شورای هماهنگی فرهنگیان ایران دراین دوره همگام با سایر تشکلهای صنفی کشور بابرگزاری تجمع دراستان از فراخوان شورا حمایت میکند.
همکار گرامی بازنشسته شاغل برای اعتراض به شرایط موجود و ارایه مطالبات صنفی در روزجهانی معلم گردهم می آییم تا باهم سرود همدلی و همبستگی را بار دیگر تکرار کنیم.
از شمافرهنگیان استان خراسان شمالی بجنورد شیروان اسفراین مانه سملقان رازوجرگلان گرمه جاجرم از تمام شهرها و روستاهای استان میخواهیم که در تجمع بزرگ فرهنگیان در اداره کل آموزش وپرورش شرکت نمایید.
هیات مدیره انجمن صنفی فرهنگیان استان خراسان شمالی
زمان: پنجشنبه ۱۳مهرماه (۵ اکتبر) روزجهانی معلم ساعت ۱۰ تا ۱۲
مکان: اداره کل آموزش و پرورش
آدرس: بجنورد،خیابان طالقانی شرقی، میدان بازرگانی.
تصمیم بگیریم، راه بیفتیم،شرکت کنیم،از من و تو، ما بسازیم و همه باهم عدالت را طلب نماییم.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید