ایران -صدای فریاد دانشجویان یاسوج بلند شد

0
513

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۳۰-مشکل آب خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج صدای دانشجویان را درآورد
اولین جواب دانشگاه به معترضان نیروی انتظامی بود!
دانشجوی معترض دانشگاه علوم پزشکی یاسوج: با توجه به مشکلات یک سال اخیر خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و قطع آب مکرر خوابگاه‌ها، با تجمع در دانشگاه اعتراض خود را به مسئولین اعلام کردیم.
یک دانشجوی معترض دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: شب گذشته ۲۰۰نفر از دانشجویان ساکن در خوابگاه امام رضا(ع) این دانشگاه، در اعتراض به وضعیت موجود خوابگاه‌ها اعتراض کردند.
دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان کرد: با وجود اعتراضات مکرر دانشجویان در یکسال گذشته و پیگیری‌های تشکل‌های دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی و شورای صنفی دانشگاه متاسفانه مسئولین دانشگاه همیشه یا وعده تعمیر داده‌اند و یا در نهایت اعلام کردند: «نمی‌خواهید پولتان را پس می‌دهیم و خوابگاه را می‌گیریم». مشکل تا به آنجا پیش رفته است که دانشجویان جهت استحمام خود باید به استخرها و یا مکان‌های دیگر مراجعه می‌کردند. بسیاری از دانشجویان در انجام امورات شرعی خود به‌زحمت می‌افتند.
شب گذشته درپاسخ به دانشجویان به نیروی انتظامی اطلاع داده شد و سه دستگاه خودروی نیرو ی انتظامی قصد ورود به دانشگاه داشتند .
نداشتن امکانات رفاهی وتسهیلات برای دانشجویان مانع از تمرکز و درس خواندن است چون دراولیه ترین نیازها خود با مشکل مواجه هستیم.

 

صدای فریاد دانشجویان یاسوج بلند شد

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید