ایران -دردهای دانشجویان دانشگاه تبریز

0
947
دردهای دانشجویان دانشگاه تبریز

 

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۱۱-در دانشگاه تبریز دانشجویان علاوه بر مشکلات کمبود خوابگاه و هزینه های سرسام آور تحصیلی با مشکلاتی مانند وضعیت بد پارکینگهای دانشجویی مواجه هستند.
وسیله نقلیه دانشجویان هیچ امنیتی ندارد و اگر سرقتی صورت بگیرد کسی پاسخگو نیست. مسئولین پارکینگها میگویند حراست مسئوله اما حراست هم میگوید ربطی به ما ندارد.
دانشجویان با فشارزیادی روبرو هستند و میگویند هزینه های کمرشکن دانشگاه کمه هزینه پارکینگ هم روی آن است.
عده ای از دانشجویان درخواست کرده بودند که پارکینگ رایگان باشد اما هیچ تریبت اثری داده نشده است.
اتوبوسهای شرکت واحد بقدری فرسوده و نامنظم حرکت میکنند که گاا تا ساعتها طول می کشد که دانشجویان به کلاس خودبرسند و اتلاف وقت زیادی دارند .
اما مشکل به اینجا ختم نمیشود در حال حاضر نداشتن سایت دانشگاه و حل نبودن این مشکل یکی از اساسی ترین تضادهای دانشجویان است. اما چیزی که بسیار آزار دهنده است برخورد ناشایست مسئولین دانشگاه ها ودانشکده هاست.
درد دیگری که دانشجویان دارند نداشتن یک سلف سرویس درست و کیفیت بسیار بد غذاهای آن است که با سلف سرویس اساتید خیلی متفاوت است.
این تازه مشتی از خروار دردهای دانشجویان ایرانی است که باید در آرامش کامل درس بخوانند و از امکانات رایگان برخوردار باشند. جوانانی که سرمایه ها و آینده یک کشور هستند اما کسی پاسخگوی دردهایشان نیست. نظام غلط آموزشی ناشی از یک زیرساخت غلط سیاسی و اجتماعی است که باید از نو پایه ای ریزی شده و چیده شود.
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید