ایران-دختر دانش آموزی که به دلیل مخالفت پدر از اتوبوس مرگ نجات یافت

0
683
دختر دانش آموزی که به دلیل مخالفت پدر از اتوبوس مرگ نجات یافت

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۶/۱۲-به دنبال تصادف مرگبار اتوبوس حامل دختران دانش آموزان نخبه هرمزگانی در روز عید قربان، ۱۰ نفر کشته و ۳۵ نفر دیگر زخمی شدند.
یک دانش آموز که به دلیل مخالفت های پدرش همراه سایر همکلاسی ها نرفته بود گفت: قصد داشتم با همکلاسی هایم به اردوی دانش آموزی بروم اما عدم رضایت پدرم مرا از اتوبوس مرگ نجات داد .
م.ذ ، یکی از دانش آموزان جامانده از اتوبوس مرگ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگارحکومتی قشم آزاد ، ضمن تسلیت جان باختن جمعی از دانش آموزان هرمزگانی در حادثه واژگونی اتوبوس در شهرستان داراب ، اظهار کرد : از اینکه هم کلاسی های من در این حادثه تاسف بار جان خود را از دست دادند به شدت اندوهگین هستم .
وی افزود : برای رفتن به این اردو از هفته ها پیش برنامه ریزی کرده بودیم ، قرار بود من برای دوستانم شیرینی محلی ( کلوچه خانگی ) درست کنم ، اما من از این سفر جا ماندم و همکلاسی هایم به سفر آخرت رفتند . این دانش آموز مینابی با اشاره به اینکه هنوز از شنیدن این خبر شوکه است ، تصریح کرد : شب عید قربان همه چیز را برای یک عید شاد فراهم کرده بودیم که متاسفانه صبح تلخ ترین خبر زندگیم را در فضای مجازی خواندم .
وی گفت : متاسفانه در پی این حادثه دلخراش تعداد ۲ نفر از دانش آموزان شهرستان میناب به نام های مهرنوش ناصری و شیوا مبینی فوت شدند و حال چند نفر دیگر از دوستانم وخیم اعلام شده است. این دانش آموز اصلی ترین دلیل مخالفت پدرش را زمان حرکت اتوبوس عنوان کرد و افزود: همه چیز را برای رفتن به این اردو آماده کرده بودم حتی برگه رضایت نامه ولی هم گرفته بودم اما وقتی به پدرم گفتم شب حرکت می کنیم به شدت با این قضیه مخالفت کرد و مرا از رفتن به این اردو منصرف کرد .
وی در پایان ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغ دیده از والدین دانش آموزان و مسئولان این استان خواستار پیگیری جدی برای برخورد با عوامل این حادثه شد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید