ایران -دانشجوی زندانی دست به اعتصاب غذا زد

0
745
دانشجوی زندانی دست به اعتصاب غذا زد

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۱۷- دانشجوی زندانی ابوبکر رستمی که محکوم به اعدام است در اعتراض به شکنجه های وحشیانه و انتقال به سلول انفرادی در زندان مرکزی زاهدان دست به اعتصاب غذا زد.
دانشجوی زندانی ابوبکر رستمی ۲۳ ساله نسبت به توهینهای دو نفر از عوامل وابسته به رژیم؛ به هموطنان اهل سنت در حین سخنرانی اعتراض نمود و اعتراض وی نسبت به توهینهای این دو آخوند باعث شد که بدستور رئیس زندان و اطلاعات زندان به سلولهای انفرادی بند قرنطینه معروف به شکنجه گاه زندان زاهدان منتقل شود. دانشجوی زندانی در آنجا بطور مستمر تحت شکنجه های جسمی و روحی رئیس زندان و رئیس اطلاعات زندان قرار دارد . این زندانی سیاسی در اعتراض به انتقال به سلول انفرادی و شکنجه های وحشیانه دست به اعتصاب غذا زد و ۷ روز است که در اعتصاب غذا بسر می برد. اما زندانبانان به شکنجه جسمی و روحی این زندانی سیاسی ادامه میدهند
روز ۶ مهر ماه؛ برابر با روز عاشورا دو آخوند از قم و مشهد عازم زندان مرکزی زاهدان شدند و در حین سخنرانی اقدام به توهین علیه هموطنان اهل سنت نمودند که منجر به اعتراض روحانیون عقیدتی زندانی، زندانیان سیاسی بلوچ و سایر زندانیان گردید. رئیس زندان و رئیس حفاظت زندان برای مرعوب کردن سایر زندانیان، این دانشجوی زندانی را به سلول انفرادی منتقل وتحت شکنجه قرار دادند.
لازم به یادآوری است که ابوبکر رستمی شهریور ۱۳۹۴ هنگامی که برای ادامه تحصیل از ایران عازم پاکستان بود توسط یکی از گروههای عوامل سپاه تروریستی قدس در پاکستان به گروگان گرفته شد و به سپاه تروریستی قدس تحویل داده شد. وی ۲۵ شهریور ماه به اطلاعات سپاه و سپس به اداره اطلاعات منتقل گردید و به مدت ۳ ماه تحت شکنجه های جسمی و روحی بازجویان قرار گرفت و از وی اعترافات تلویزیونی دروغین علیه خود گرفتند و با پرونده سازی دروغین بازجویان اطلاعات سپاه پاسداران اخیرا به اعدام و ۵ سال زندان محکوم شده است.
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید