ایران-دانشجویی-فیلمی از ادامه اعتراض واعتصاب دانشجویان خوابگاه دختران چمران اهواز

0
626

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۳/۲۶-پنجشنبه شب۲۵خردادماه۹۶ دانشجویان خوابگاه دخترانه حضرت معصومه در اهواز برای دومین شب متوالی در هوای ۵۰درجه در اعتراض به نداشتن سیستم سرمایشی در این خوابگاه و همچنین حرکت تمسخر آمیز مسولین دانشگاه که تنها به آوردن چند پنکه بسنده کردند مقابل این خوابگاه تجمع کردند.
لازم به ذکر است که روز 23 خرداد همچنین دانشجویان دختر خوابگاه حضرت معصومه دانشگاه چمران اهواز به دلیل نبود سیستم خنک کننده در خوابگاه هادست به  تجمع اعتراضی زدند
دانشجویان شعار میدادند: دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد
طی چند روز گذشته با توجه به افزایش دمای اهواز سیستم های خنک کننده این خوابگاه توانایی خنک کردن خوابگاه ها را ندارد. این درحالی است که بسیاری از دانشجویان از ابتدای شروع فصل گرما بارها این موارد را به مسئولین خوابگاه گزارش دادند.
با توجه با این که مسئولین دانشگاه هیچ اقدامی نکردند دانشجویان مجبور به اعتصاب در روزهای گذشته شدند که با برخورد های نامناسب مسئولین روبه رو شدند.
در این میان مدیر امور دانشجویی دانشجویان را تهدید به کمیته انضباطی کرده و همچنین برخی از دختران به حراست فراخوانده شده اند.در شب 24 خرداد سرپرست خوابگاه برای جلوگیری از اعتراض دانشجویان دربهای خوابگاه را در ساعت غیر مجاز به روی دانشجویان قفل کردند تا صدای آنان به گوش کسی نرسد. و آنها را دراین رابطه  تهدید کردند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید