ایران-دانشجویی-بازار داغ خرید و فروش مدارک دانشگاهی در ایران!!!

0
981
بازار داغ خرید و فروش مدارک دانشگاهی در ایران!!!

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۱۱-۱۳ میلیون تومان بدهید، بدون هیچ زحمتی کارشناسی ارشد قانونی بگیرید!
در دورانی که متولیان ارشد علم و دانش کشور، بیش از آنکه نگران حیثیت دانش و نگاهبانی از آن باشند، نگران سمت و جایگاه مدیریتی خود هستند، مؤسسه های فراوانی تأسیس شده اند که با مجوز رسمی، در حال لگدمال کردن ارزش دانش و دانشگاه هستند؛ مثل مؤسسه زاگرس خوارزمی که با دریافت ۱۳ میلیون تومان، زمینه ای فراهم می کند تا هر فردی بدون کوچک ترین زحمت، مدرک کارشناسی ارشد بگیرد.
شرایط حاکم بر نظام آموزش کشور به گونه ای باور نکردنی از مسیر صحیح توسعه و پیشرفت خارج شده و به سرعت به سمت ناکجاآباد حرکت می کند؛ شرایط نگران کننده ای که دیر یا زود پیامدهای منفی آن آبروی علم و دانش را در کشور به تباهی خواهد کشاند و امکان تشخیص افراد شایسته و تحصیلکرده را از کسانی که با پول در پی تصاحب مدارک علمی هستند از بین خواهد برد.
صرف نظر از بی عدالتی های اجتماعی فراوانی که در ساختار کنونی نظام آموزش عالی کشور وجود دارد و فرصت رقابت برابر را در عرصه های علمی از کسانی که مشکلات مالی شدید دارند با کسانی که در رفاه کامل تحصیل می کنند، گرفته است، چالش جدید و نگران کننده تر، فرصت های جدیدی است که در پی آن و برای به دست آوردن مدارک عالی تحصیلی دیگر نیازی به زحمت و تلاش هم نیست و تنها با کمی هزینه مالی، مدرک تحصیلی مورد علاقه در اختیار داوطلب متقاضی قرار خواهد گرفت.
بازار داغ مدرک فروشی به افرادی که بنا بر دلایل مختلف و فراوان از تحصیل بازمانده اند و یا توان رقابت با دانشجویان واجد شرایط را نداشته اند، اما اکنون برای تصاحب سمت های مدیریتی و سیاسی به مدارک تحصیلی عالی نیاز دارند؛ مدرکی که ممکن است به کمک آن ارتقایی در زندگی این افراد رقم بخورد و از این روی حاضرند برای به دست آوردنش سر کیسه را شل کنند، به شرطی که مدرک اصلی و واقعی دریافت کنند و زحمتی متقبل نشوند.
شرایطی که ظاهراً عده‌ای با سوء استفاده از اوضاع نابسامان نظام آموزش عالی کشور و یا همراهی برخی مدیران با آنها، موفق به فراهم آوردنش شده و بر اساس آن، این پیشنهاد را به متقاضیان دریافت مدارک دانشگاهی بی هیچ زحمتی می‌دهد که با پرداخت چند میلیون تومان پول و بدون درس خواندن، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد بگیرند؛ مدارکی که با کمک مدیران دانشگاهی کشور صادر می شود و حیثیت علم و دانش را در کشور به مسخره می گیرد.
در حاکمیته جهل و جنایت؛ پدیده ای که از روز آغاز رایج شد؛ غارت و چپاول و خالی کردن جیب های مردم به اشکال مختلف بود که تاکنون هم بصورت نهادینه شده ادامه دارد. سردمداران این رژیم که تنها مدرکشان شکنجه گری و کشتار است با دادن پولهای باد آورده از جیب مردم ایران مدارک جعلی از دانشگاههای معتبر گلاسکو و منچستر مدارک قلابی دکتری و مهندسی و حقوق دارند تا بتوانند به چپاول و کشتار بیشتر ادامه بدهند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید