ایران-تصویب لایحه تحریمهای جدید علیه رژیم و نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران در مجلس نمایندگان آمریکا

0
380
تصویب لایحه تحریمهای جدید علیه رژیم و نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۵/۴-با۴۱۹رای مثبت،و۳رای مخالف این قانون تصویب شد.
این لایحه باید به سنای آمریکا برود و بعد از تصویب برای امضا به رئیس‌جمهور آمریکا ارائه می‌شود..
اد رویس رئیس کمیته خارجی مجلس نمایندگان در جلسه کنگره گفت: این لایحه تحریم‌ها علیه کسانی که حقوق‌بشر را نقض می‌کنند و تحریم‌ها به‌خاطر حمایت رژیم ایران از تروریسم و برنامه موشکهای بالستیک آن را افزایش می‌دهد.
الیوت انگل رئیس دموکراتها در کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان: بارها گفته‌ام که باید رژیم ایران را بر سر تروریسم، برنامه موشکی و نقض حقوق‌بشر تحت فشار نگه داشت و این لایحه دقیقاً همین کار را انجام می‌دهد.
برد شرمن نماینده دموکرات کنگره: این لایحه، تمامیت سپاه پاسداران را در معرض تحریم‌های تروریسم قرار می‌دهد که نیروی قدس پیشاپیش تحت آن قرار دارد.
لایحه تحریم‌ها برای اعمال تحریم‌های جدید علیه رژیم و نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران، یک پیروزی بزرگ برای کارزار مقاومت ایران است که از سالها پیش در تلاش بوده تا ارگان اصلی تروریسم و صدور بنیادگرایی و سرکوب فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران مشمول تحریم‌های تصریح‌شده در لیست‌های تروریستی شود.
سایت رسمی کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان نوشت: لایحه تحریم‌ها، سپاه پاسداران را به‌خاطر حمایتش از تروریسم هدف قرار می‌دهد.
در لایحه تحریم‌های رژیم، آمده است: سپاه پاسداران و نه فقط نیروی قدس، مسئول اجرای برنامه بین‌المللی فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده رژیم ایران، حمایت از اعمال تروریسم بین‌المللی و برنامه موشکهای بالستیک است.
لایحه کنگره آمریکا مشخص می‌کند ۹۰روز بعد از اجرای این قانون، رئیس‌جمهور باید تحریم‌های مشخص شده را علیه سپاه پاسداران و افراد خارجی که مقامات، مأموران یا وابستگان به سپاه هستند اعمال کند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید