ایران-تجمع بازیکنان و مربیان باشگاه نفت تهران دراعتراض به دریافت حقوق و معوقات مالی

0
366
تجمع بازیکنان و مربیان باشگاه نفت تهران
تجمع بازیکنان و مربیان باشگاه نفت تهران

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۴/۶-روز یکشنبه ۴ تیر ۹۶بازیکنان و مربیان  مقابل باشگاه نفت تهران برای دریافت حقوق ومعوقات مالی تجمع اعتراضی بر پا کردند.
این باشگاهی که  تیم قهرمان جام حذفی و نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست، حدود ١۵ میلیارد تومان به بازیکنان و مربیانش بدهی دارد.
یکی از بازیکنان سابق تیم نفت تهران گفت: متاسفم اما باید بگویم مسئولان باشگاه نفت با بازیکنان و مربیان سابق این تیم مثل برده ها رفتار می کنند. سیدجلال حسینی در مورد تجمع امروز تعدادی از طلبکاران باشگاه نفت تهران مقابل ساختمان این باشگاه که البته منجر به اتفاق خاصی هم نشد، گفت: واقعا ما دیگر زبان مان مو درآورد که اینقدر این جملات را تکرار کردیم که باشگاه نفت بدهکار است و باید پولمان را بدهند واقعا اگر قرار است عدالتی در فوتبال ما اجرا شود نباید به تیم نفت اجازه حضور در لیگ برتر داده شود.
وی ادامه داد: یک بار دیگر در مصاحبه‌ام گفته بودم که ما حق‌مان را می‌خواهیم و هیچ پول اضافه‌ای درخواست نکرده‌ایم. آیا کسی نیست که به داد ما برسد؟ آیا کسی نیست که حرف ما را بشنود و به ما کمک کند؟ چندین ماه است که ما طلبکاران هر جایی که می‌توانستیم رفتیم و هر کاری که می‌شد انجام دادیم اما به نظر می‌رسد عزمی برای رسیدگی به مشکلات ما وجود ندارد. چون کسی صدای ما را نمی‌شنود. واقعا باعث تاسف است که حق مایی که زحمت کشیده‌ایم را نمی‌دهند. الان هم این مسائل به راه افتاده اما چند روز مانده به مسابقات مجوز حضور نفت در لیگ صادر می‌شود اما مطمئن باشید این بار دیگر ما کوتاه نمی‌آییم.
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید