ایران-بی خبری از سرنوشت رامین حسین پناهی

0
778
بی خبری از سرنوشت رامین حسین پناهی

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۶/۳-روز دوم تیرماه ۹۶ رامین حسین پناهی در حالیکه مورد هدف سه گلوله قرار گرفته بود، از سوی نیروهای سپاه پاسداران ایران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. خانواده این زندانی با وجود پیگیریهای فراوان در طی این مدت اما هنوز هیچ نهاد امنیتی حاضر به پاسخگویی در این رابطه نمی باشد.
رامین حسین پناهی، فعال سیاسی و از اعضای حزب کومله است که در تاریخ اول تیرماه توسط سپاه زخمی و بازداشت می شود، اما در ادامه نیروهای سپاه به منزل پدری وی مراجعه کرده و اقدام به بازداشت تنی چند از اعضای خانواده وی نموده‌اند.
در ابتدا نیروهای امنیتی تعدادی از اعضای خانواده حسین پناهی از جمله در همان روز واقعه، ۱ تیرماه ۱۳۹۶، افشین حسین پناهی، برادر رامین در منزل شخصی خود بازداشت کردند و سپس ۴ تیرماه ۱۳۹۶، انور حسین پناهی، دیگر برادر رامین و ۵ تیرماه ۱۳۹۶، زبیر، احمد ، عباس و کیوان حسین پناهی کە همگی از اقوام رامین می‌باشند توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.
شایان ذکر است که نیروهای امنیتی پس از دو روز بازداشت انور حسین پناهی و انتقال او به تهران وی را به شرط عدم بازگشت به کوردستان آزاد می کنند، همچنین زبیر، احمد و کیوان حسین پناهی بطور موقت آزاد شدند ولی افشین و عباس حسین پناهی کماکان در بازداشت به سر می برند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید