ایران-بسکتبالیست باسابقه تیم ملی به دلیل گوش دادن موسیقی اخراج شد

0
639
بسکتبالیست باسابقه تیم ملی به دلیل گوش دادن موسیقی اخراج شد

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۵/۹-بسکتبالیست با سابقه تیم ملی محمد حسن زاده به دلیل گوش دادن موسیقی قبل از شروع مسابقه در رقابت های کاپ آسیا از تیم ملی اخراج شد
وی که در فصل گذشته در تیم بسکتبال نفت آبادان بازی میکرد از تیم ملی اخراج شد.
«رفتار خارج از اخلاق ورزشی» که برادر رئیس فدراسیون معتقد است حسن‌زاده انجام داده در واقع گوش دادن به موسیقی در جریان حرکت تیم ملی به سمت سالن مسابقه و گرم کردن بوده. شاهدان عینی گفته‌اند رضا مشحون که معتقد بود گوش دادن به موسیقی تمرکز بازیکن را بهم می‌زند و آن را نشانه «بی تعصبی و بی اخلاقی» دانسته قبل از اینکه کاروان تیم ملی برای حضور در یکی از مسابقاتش در تورنمنت اطلس سوار اتوبوس شود هدفون روی گوش حسن‌زاده را می‌کشد و او را مجبور می‌کند موسیقی گوش ندهد. این رفتار مدیر تیم‌های ملی باعث درگیری لفظی مختصر بین او و حسن‌زاده می‌شود؛ همین درگیری در نهایت به خط خوردن این بازیکن از اردوی تیم ملی ختم شد.
محمدرضا مشحون مدیرتیم‌های ملی و برادر رئیس فدراسیون بدون این‌که به جزییات دلیل اخراج ملی‌پوش باسابقه اشاره‌ای داشته باشد گفته است: «با هیچ‌کس مشکل خصوصی ندارم، چون منافعی از جهت باشگاهی یا جهات دیگر ندارم. منافع ملی و صلاح مملکت مطرح است. حسن‌زاده بسیار بی‌تعصب و بی اخلاق بار آمده است. آمار او در لیگ بسیار ضعیف بود و در چین هم ضعیف کار کرد. علاوه بر این رفتاری خارج از اخلاق ورزشی داشت که باعث شد او را از ترکیب کنار بگذاریم.»
بعد از اظهارنظر رضا مشحون تعدادی از بازیکن‌های تیم ملی در شبکه‌های اجتماعی از حسن‌زاده حمایت کردند و تعصب او به تیم ملی را ستایش کردند.
اتهامات مطرح شده از سوی برادر محمود مشحون رئیس ٧۶ساله فدراسیون بسکتبال به حسن زاده ملی‌پوش تیم ملی، بی‌اخلاقی،‌ بی‌تعصبی و عملکرد و آمار ضعیف در مسابقات چین بوده است. اما روایت دیگر و کامل‌تری از اتفاقات اردوی تیم‌ملی در رسانه‌ها منتشر شده که باعث شده کمپین حمایتی برای محمد حسن‌زاده درست شود. گفته می‌شود رفتار خارج از اخلاق ورزشی که مدیرتیم‌های ملی اعتقاد دارند حسن زاده انجام داده، گوش ‌دادن این بسکتبالیست به موسیقی در حاشیه حرکت تیم‌ملی به سمت سالن مسابقه و گرم کردن پیش از آغاز آن بوده است. رضا مشحون که معتقد بوده گوش دادن به موسیقی تمرکز بازیکن را از بین می‌برد معتقد است این کار نشانه بی‌تعصبی و بی‌اخلاقی است،‌ قبل از این‌که کاروان تیم‌ملی برای اعزام به محل برگزاری یکی از مسابقات سوار اتوبوس شود،‌ هدفون را از گوش حسن‌زاده ملی‌پوش بسکتبال می‌کشد و او را مجبور می‌کند که موسیقی گوش ندهد. این رفتار تند مدیر تیم‌های ملی البته با واکنش حسن‌زاده همراه شد و مشاجره لفظی بین آنها به وجود ‌آمد. همین درگیری درنهایت به خط خوردن این بازیکن از اردوی تیم‌ملی ختم شد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید