ایران-انفجار مهیب شرکت گاز امیریه شهریار

0
766
انفجاز مهیب در شرکت گاز امیریه شهریار

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۴/۳۰-احمد کریمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار اظهار داشت: انفجار مهیب در شرکت اصلی پخش کپسول های گاز مایع « ال. پی. جی» رخ داده است که در این انفجار تعداد زیادی کپسول منفجر شدند.
وی اضافه کرد: در اثر انفجار کپسول های گاز مایع و پرتاب شدن آن ها به هوا، آتش به دامداری های اطراف این شرکت نیز سرایت کرده و آتش سوزی گسترده ای را رقم زده است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار افزود: تمام واحدهای آتش نشانی شهرداری شهریار، با تمام توان در صحنه حاضر بوده و در حال اطفاء حریق هستند.
انفجار شرکت گاز در منطقه امیریه شهرستان شهریار سبب مصدومیت دونفر شد.
به گزارش خبر گزاری برنا در استان تهران، این ایستگاه به عللی که هنوز مشخص نیست منفجر شد و 2 تن از کارگران که در ایستگاه شرکت گاز بودند حدود ۲۵ درصد سوختگی و به بیمارستان امام سجاد(ع) انتقال پیدا کردند.
شدت انفجارها به حدی بود که تا شهرکهای اطراف موج انفجار شنیده شده و هنوز از میزان خسارتهای جانی ومالی امار دقیقی برآورد نشده است.
وجود چنین ایستگاهها گاز در مناطق مسکونی باید بررسی و نسبت به انتقال آن در جایی دورتر از اماکن مسکونی باید چاره ایی اندیشیده شود.
ساختمانهای ۴ الی ۵ طبقه در نزدیکی این شرکت گاز ساخته شده است و مردم اعتراض دارند که وجود چنین کانون پر خطری برای مردم مزاحمت دارد و این اعتراض به حق است.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید