ایران-امتناع سهیل عربی از رفتن به بهداری پس از یک ماه اعتصاب

0
587
امتناع سهیل عربی از رفتن به بهداری پس از یک ماه اعتصاب

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۱-سهیل عربی زندانی سیاسی و عقیدتی در بند هفت زندان اوین، روز جمعه ۳۱ شهریور ماه؛ بعد از یک ماه اعتصاب غذا، تصمیم گرفت در اعتراض به عدم رسیدگی به وضعیت خود، از مراجعه روزانه به بهداری این زندان نیز خودداری کند.
این زندانی که با سرگیجه، تهوع، افت شدید فشار، و بیش از ۱۵ کیلوگرم کاهش وزن روبه ‌رو است، روز ۲۸ شهریور در نامه‌ای به اسماعیل کوثری “فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران”، ضمن شرح پرونده و وضعیت خود، اعلام کرد که اگر با خواسته‌هایش «موافقت» نشود، اعتصاب غذای تَرِ خود را بعد از یک هفته به اعتصاب غذای خشک تبدیل خواهد کرد.
در بخشی از این نامه آمده است: «اکنون خواسته‌ی من این است که مطابق قوانین، خود و همسرم تبرئه و آزاد شویم و فشارها از روی خانواده‌ام برداشته شود و سایت‌هایی که علیه ما اقدام به نشر اکاذیب کرده‌اند دست کم تکذیبیه بدهند. بدیهی است که صبر من هم به زودی به پایان خواهد رسید و یک هفته پس از انتشار این نامه در صورت عدم موافقت با خواسته‌هایم اقدام به اعتصاب خشک می‌نمایم. مسلماً با وضعیتی که من تجربه کردم، قبل از هر نهاد و ارگانی، قرارگاه ثارالله_سپاه پاسداران و شخص شما به عنوان فرمانده این قرارگاه را مسوول جان و سلامت و آزادی خودم و خانواده‌ام می‌دانم.»

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید