ایران-اعلام اعتصاب ارژنگ داوودی در همبستگی با زندانیان سیاسی اعتصابی گوهر دشت

0
791
اعلام اعتصاب ارژنگ داوودی در همبستگی با زندانیان سیاسی اعتصابی گوهر دشت

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۶/۳-زندانی سیاسی ارژنگ داوودی که در زندان زابل تبعید است از روز ۲۹ مرداد ماه در اعتراض به شرایط فجیع خود در زندان و درهمبستگی با زندانیان سیاسی اعتصابی گوهر دشت اعلام اعتصاب غذا و دارو کرد.
ارژنگ داوودی زندانی سیاسی سالخورده پس از انتقال به زندان زابل تاکنون ۱۶ بار وی را جابجا کرده و به سلول انفرادی برده اند.
این زندانی سیاسی با وجود ابتلا به بیماری قند و ناراحتی قلبی به دلیل شرایط اسفبار زندان؛ پس از اطلاع از وضعیت زندانیان سیاسی اعتصابی در زندان گوهردشت در حمایت از آنان از روز ۲۹ مرداد ماه؛ اقدام به اعتصاب غذا و دارو کرده است.
وی در پیام خود اعلام کرده است که از زندانیان سیاسی اعتصابی در گوهردشت حمایت می کند و تا رسیدن به خواسته هایش دست از اعتصاب غذا و دارو نخواهد کشید.
این زندانی سیاسی هم اکنون در سلول انفرادی؛ محروم از ملاقات؛ کتاب و روزنامه است. دژخیمان زندان زابل برای افزایش فشار بر این زندانی سیاسی اقدام به محدود کردن تماس تلفنی وی کرده اند. یکی از عاملین اصلی این مشکلات فردی به نام غلامرضا رضایی مسئول حفاظت زندان است که خود از عاملین ورود؛ پخش و توزیع مواد مخدر در زندان زابل می باشد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید