ایران -اعتراض دانشجویان مالبا خته بهیاری وپرستاری درشهرهای ایران

0
678
اعتراض دانشجویان مالبا خته بهیاری وپرستاری درشهرهای ایران

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۷/۱۶-دانشجویان مالباخته بهیاری و پرستاری علیه کلاهبرداری حکومت آخوندی دست به تجمع زدند
روز شنبه ۱۵مهرماه۹۶ دانشجویان مالباخته بهیاری و پرستاری علیه کلاهبرداری حکومت آخوندی و در اعتراض به بلاتکلیفی شغلی خود در شهرهای همدان؛ خرم‌آباد؛ کرمانشاه؛ سبزوار؛ شهرکرد و شیراز دست به تجمع زدند
دانشجویان پرستاری و بهیاری همدان با در دست داشتن نوشته هایی همچون وعده هایتان چه شد؟ شهریه‌هارا داده ایم و دوره‌هارا گذرانده‌ایم جایگاه ما کجاست؟ و دوسال بی‌تعهدی اثبات بی‌مسئولیتی، اعتراض خود را علیه سازمان موسوم به جهاد دانشگاهی، دانشکده علوم پزشکی و وزارت بهداشت رژیم آخوندی که با اخذ شهریه‌های کلان از دانشجویان کلاهبرداری آشکار کرده‌اند اعلام کردند.
دانشجویان گفتند: ما با وعده کار مسئولین برای این دوره ثبت نام کردیم و پس از گذشتن این بازه زمانی به شغل مورد نظر خود که نرسیده ایم هیچ تمام عمر و مال خود را از دست داده ایم.
آن ها ادامه دادند: اکثر بچه ها با مشکلات مالی در دوره ها حاضر شدند و 3 میلیون و 500 هزارتومان حداقل مبلغیست که واریز کرده ایم و خیلی از بچه ها حدود 5 یا 6 میلیون تومان هم هزینه کرده اند؛ بسیاری دیگر که از شهرستان ها آمده اند دوبرابر این مبلغ را هزینه کردند تا بلکه بتوانند وارد عرصه کار و خدمت شوند اما هیچ نتیجه مثبتی حاصل نشد.
دانشجویان بهیاری وپرستاری استان لرستان نیز در اعتراض به بیکاری و عدم به کارگیری در مراکز درمانی مقابل دانشگاه علوم پزشکی لرستان تجمع کردند.
،یک خانم دانشجوی معترض پرده از این دزدی آشکار کارگزاران آخوندی در دانشگاه‌ها با وعده کار برداشت و گفت: سال 94 به اسم بهیار یا پرستاری یک ساله به صورت اقساط سه میلیون و 600 هزار تومان از ما گرفتند تا آموزش‌های مورد نیاز را به ما ارائه دهند، سپس وعده داده شد اگر این دوره آموزشی را طی کنیم مشغول کار می‌شویم.
وی افزود: گذشته از اینکه این دوره یک ساله سه سال طول کشید اکنون نیز خبری از جذب این نیروها نیست و وزیر بهداشت دائم می‌گوید که می‌خواهد کمک پرستار یک ساله جذب کند ولی هیچ خبری نیست و همه بیکاراند.
در کرمانشاه؛ سبزوار؛ شهرکرد و شیراز دانشجویان بهیاری وپرستاری در اعتراض به این چپاول آخوندی از دانشجویان دست به تجمع زدند.
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید