ایران-آغاز چهارمین هفته اعتراض کارگران پروژه قطار شهری اهواز

0
297
چهارمین هفته اعتراض کارگران پروژه قطار شهری اهواز

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۵/۲۵-روز سه شنبه۲۴مرداد، کارگران پروژه قطارشهری اهواز(شرکت کیسون) چهارمین هفته اعتراضشان را نسبت به عدم پرداخت بیش از یکسال حقوق، با تجمع در کارگاه و بستن درهایش آغاز کردند.
این تجمع اعتراضی کارگران از سوم مرداد ماه سال جاری آغازشد.آنها طی سه هفته گذشته بارها مقابل استانداری تجمع اعتراضی برپاداشتند وبابی تفاوتی مسئولان طراز اول استان روبروشدند.کارفرمای پروژه هم با بهره گیری از چنین فضایی کارگران معترض را بجای پرداخت مطالباتشان تهدید به اخراج از کارکرد.
بر بستر چنین شرایطی این کارگران برای نشان دادن عزم راسخشان در راه دست یابی به مطالباتشان دست به تجمع در کارگاه و مسدود کردن درهایش زدند.
یکی از کارگران پیمانکاری قطارشهری اهواز در این خصوص به خبرنگاری گفت: کارگران امروز تجمع خود را در کارگاه شرکت کیسون برگزار کرده و درهای کارگاه را مسدود کردند.
وی گفت: با وجود تجمع کارگران در مقابل استانداری در ۲هفته گذشته، مطالبات آن ها هنوز محقق نشده است.
در همین رابطه لطف الله هاشمی، مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری خوزستان با اشاره به تجمع های اعتراضی کارگران متروی اهواز، گفت: ۳۲۷نفر در شرکت کیسون (پیمانکار قطارشهری اهواز) مشغول هستند که ۱۱ ماه است حقوق خود را دریافت نکرده اند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید