ایجاد مزاحمت و برهم زدن جشن سال تحویل زندانیان گوهردشت

0
773
زندانیان گوهردشت
ایجاد مزاحمت و برهم زدن جشن سال تحویل زندانیان گوهردشت

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱/۲-ایجاد مزاحمت و برهم زدن جشن سال تحویل زندانیان گوهردشت

بعدازظهر روز سه شنبه ۲۹ اسفند ماه؛ در هنگام سال تحویل زندانیان سالن ۳۱ بند ۱۰ زندان گوهردشت؛ حلول سال نو را جشن گرفتند.

 زندانیان در سالن جمع شده و پس از تبریک نوروزی به یکدیگر با جشن و پایکوبی به شادی پرداختند.

اما هنوز ۲۰ دقیقه ای از جشن و پایکوبی آنها نگذشته بود که پاسیار احمدی مسئول بند جشن زندانیان را بهم زد و آنها را مجبور کرد که سالن را ترک کنند.

 وی در مقابل اعتراض زندانیان که چرا جشن ما را بهم می زنی و این میزان شادی را هم به ما زندانیان نمی پذیری تهدید کرد که اگر ادامه بدهید افسر جانشین (معاون رییس زندان) و گارد را می آورم.

بیشتربدانیم:بخشی ازپیام نوروزی زندانیان  سیاسی ؛زندان گوهردشت

ما زندانیان که بیش از ۹۸ درصدمان افراد زیر ۳۵ سال می باشیم؛ در حالی در پشت میله های زندان به سر می بریم که محروم از حداقل امکانات انسانی هستیم. عمرمان به بطالت و تباهی می گذرد. آنهم در حالی که علت العلل و زمینه ساز تمامی اتهامهای ما حکومت ناشایست و ضدمردمی آخوندها می باشد. همانهایی که در تمامی سالهای حکومتشان جز فقر و بدبختی و فساد و تباهی و فحشا هیچ دستاوردی نداشتند.

جالب اینکه در زندان نیز دست از سرمان برنمی دارند و به جرئت می توان گفت زندانها یکی از بزرگترین و آزادترین مکانها جهت پخش مواد مخدر و داروهای روانگردان می باشد.

در این بین می شنویم که زندانیانی به نامهای گلرخ ایرایی و سهیل عربی و حمیدرضا امینی که از جمله زندانیان سیاسی می باشند به علت پایمال شدن حقوق زندانیان مدتهاست که در اعتصاب غذا بسر می برند و یا زندانیانی در زندان مرکزی زاهدان تحت فشارهای مضاعف قرار می گیرند.

ضمن ابراز همدردی با زندانیان فوق الذکر و به عنوان فرزندان ملت ایران که به علت ظلم و ستم آخوندی راهمان به زندان کشیده شده؛ مطابق ضرب المثل کس نخارد پشت ما جز ناخن انگشت ما؛ با خود و با مردم شریف میهنمان عهد می بندیم که با توسل به نیروی خودمان و تمامی مجاهدان راه شرف و آزادی و با توسل به دعای تحویل سال یعنی

 یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

می گوییم

 ایجاد مزاحمت و برهم زدن جشن سال تحویل زندانیان گوهردشت

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید