اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها مقابل وزارت علوم تجمع اعتراضی داشتند

0
700
هیات علمی دانشگاه‌ها
اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها مقابل وزارت علوم تجمع اعتراضی داشتند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۲/۱۹-اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها مقابل وزارت علوم تجمع اعتراضی داشتند

اعضای هیئت علمی ؛‌دانشگاه های مختلف نسبت به بلاتکلیفی پروژه مسکونی سیمون بولیوار پس از ۴سال ؛ مقابل وزارت علوم و فناوری تجمع کردند
این پروژه توسط صندوق رفاه اعضای هیات علمی درسال ۹۳ راه اندازی شده است .
اما تاکنون پیشرفتی نداشته و مسکوت مانده اعضای هیئت علمی خواهان برگرداندن؛‌ پول های سرمایه گذاری شده خود در این پروژه شدند .
یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه خوارزمی که در این تجمع شرکت کرده بود گفت:
۴سال پیش نامه‌ای از طرف وزارت علوم به همه اعضای هیات علمی با سربرگ وزارت علوم در رابطه با یک پروژه تعاونی مسکن ارسال شد و بسیاری از اساتید از دانشگاه‌های مختلف در این پروژه شرکت کردند و در چند مرحله پول واریز کردند، ولی الان بعد از ۴ سال هنوز هیچ کاری انجام نشده و پول‌های پرداخت شده را نیز به ما برنمی‌گردانند.

وی ادامه داد
: کسی تا کنون از وزارت علوم و یا صندوق رفاه اعضای هیات علمی به ما پاسخگو نبوده است.
خیلی از مشارکت‌کنندگان در این پروژه از جمله خود من در چند مرحله نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان پول برای این پروژه پرداخت کرده‌ایم اما تاکنون بعد از ۴ سال هیچ ساخت و سازی انجام نشده است.

مسئولان وزارت علوم می‌گویند این پروژه مربوط به وزارت علوم نیست، در حالیکه اولین ایمیل‌هایی که برای اعضای هیات علمی جهت مشارکت در این پروژه فرستاده شده، از طریق وزارت علوم و با سربرگ وزارت علوم بوده است.
وی افزود: در حال حاضر از طرف صندوق رفاه به ما گفته می‌شود که می‌توانید عضویت خود را در این صندوق لغو کنید، ولی الان پولی نداریم که به شما بدهیم.

این وضعیت مردمی است در زیر یوغ جباران و غارتگران دراقشار مختلف ؛ مال واموال و عمرشان به یغما رفته است.
اساتید ودانشگاهیان وتمامی اقشار جامعه درشرایط بد معیشتی و اقتصادی قراردارند زیرا که زیرساخت مناسب و درستی در این نظام غارتگر وجود نداشته وندارد.

هیات علمی دانشگاه‌ها
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید