اعتصاب کارکنان اداری آموزش وپرورش بابل

0
619
کارکنان اداری آموزش وپرورش
اعتصاب کارکنان اداری آموزش وپرورش بابل

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۱۳-اعتصاب کارکنان اداری آموزش وپرورش بابل

‌روز یک‌شنبه۱۳اسفندماه۹۶ کارکنان اداری آموزش وپرورش بابل در اعتراض به پرداخت نشدن یک سال اضافه کاری خود دست از کار کشیده و اعتصاب کردند.

شایان ذکر است که در این ایام کمتر ارگان و بخشی است که بخاطر عدم پرداخت حقوق ها ی معوقه دست به اعتصاب و اعتراض نزده اند اما نکته حائز اهمیت دراین امر ؛‌ عدم پاسخگیری مردم از مطالبات برحقشان است .

بیشتر بدانیم :

دراین زمینه به نمونه های زیر توجه کنید :

اعلام استعفای معلمان ناحیه۳   آموزش و پرورش قم از اول اسفند

‌روز دو‌شنبه۳۰بهمن‌ماه۱۳۹۶ استعفاء نامه معلمان حق‌التدریسی ناحیه۳آموزش و پرورش قم روی شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. معلمان در این استعفاءنامه نوشتند در صورت عدم پرداخت حقوق خود که از اول مهر امسال پرداخت نشده است از اول اسفندماه دیگر سر کلاس‌های درس حاضر نخواهند شد

روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه؛ کادر اداره آموزش و پرورش میانکوه متن استعفاءنامه جمعی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار دادند. آنها در روز ۲۳بهمن ماه در اعتراض به عدم پرداخت اضافه کاری و ماموریت های اداری استعفاء نامه خود را نوشته و پس از جمع آوری امضاء برای کارگزاران رژیم آخوندی در اداره آموزش و پرورش در این شهر ارسال کرده‌اند.
دراین اطلاعیه آمده است :
اینجانبان امضا کنندگان ذیل از کارشناسان و معاونین اداره آموزش و پرورش این منطقه با توجه به اینکه نیروهای این اداره به صورت تمام وقت د راین اداره مشغول به کار می باشند و هیچ گونه مزایایی اعم از اضافه کاری ؛ حق الزحمه امتحانات ؛ ماموریت اداری و…..درطول چندماه گذشته دریافت ننموده ایم

معلمان خمین ضمن نوشتن یک نامه اعتراضی در تاریخ اول بهمن ماه؛ خطاب به اداره آموزش و پرورش شهرستان خمین؛ خواستار پرداخت حق التدریس خود از ابتدای سال تحصیلی سال ۹۶ شدند. آنان همچنین خواستار پرداخت مطالبات همکاران شاغل و بازنشسته در سالهای ۹۵ و ۹۶ گردیدند.

معلمان در نامه خود تاکید کردند اگر تا اول اسفند مطالبات آنها برآورده نگردد؛ از رفتن به سر کلاسهای درس خودداری خواهند نمود.

همه این اعتراضات ریشه درسیاستهای ضدمردمی در جمهوری اسلامی دارد که باید یک تغییر بنیادین حاصل شود که مردم به مطالبات اصلی خود برسند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید