اعتصاب ؛ اعتراض و تجمع درشهرهای میبد؛ شهرری ؛‌سیرجان ؛‌سقز؛‌جوانرود

0
750

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱/۱۴-اعتصاب ؛ اعتراض و تجمع درشهرهای میبد؛ شهرری ؛‌سیرجان ؛‌سقز؛‌جوانرود

تجمع اعتراضی کسبه جلوی فرمانداری در جوانرود
روز سه شنبه۱۴ فروردین۹۷ کسبه جوانرود بعد از اعتصاب و بستن مغازه هایشان، در مقابل فرمانداری  در این شهر تجمع کرده و نسبت به بستن معابر مرزی که تنها محل درآمد مردم محروم این منطقه است اعتراض کردند.

اعتصاب کارگران کارخانه فریکو
روز سه شنبه چهاردهم فروردین ۹۷ کارگران کارخانه فریکو سیرجان واقع در استان کرمان اعتصاب کردند.
خبر ها حاکی از آن است کارگران کارخانه فریکو سیرجان با وجود تغییر مدیرعامل این کارخانه همچنان به خواسته‌های‌شان نرسیده‌اند و برای بار چندم جلوی این کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان تجمع کرده‌اند.
پیش از این در سال گذشته کارگران این کارخانه چندین بار در پی عدم پرداخت حقوق چند ماهه خود و در آستانه پایان سال تجمع کردند.

تجمع اعتراضی کارگران شرکت ایران سیلندر
روز سه شنبه چهاردهم فروردین ۹۷ کارگران شرکت ایران سیلندر، یکی از زیرمجموعه های شرکت پرسی ایران گاز و شرکت سرمایه گذاری نفت، همزمان با نخستین روز کاری سال جاری مقابل فرمانداری شهرستان ری تجمع کردند.
کارگران با در دست داشتن بنری با عنوان رهبر عزیزم سال حمایت از کالای ایرانی کارگر ایرانی بیکار شد اعتراض خود را به اقدام این شرکت مبنی بر عدم اجازه فعالیت دوباره کارگران در سال جدیدی در این شرکت نشان دادند با تمام دار و ندار کارخانه ساخیتم اما الان ما را راه نمی‌دهند

تجمع اعتراضی مردم میبد
عصر روز دوشنبه ۱۳ فروردین۹۷ مردم میبد در اعتراض به ساخت تصفیه خانه فاضلاب در چند قدمی آثار باستانی این شهر زنجیره انسانی تشکیل دادند.
این تجمع در حالی شکل گرفت که نیروی سرکوبگر انتظامی در وحشت از گسترش این حرکت اعتراضی، از رسیدن مردم به محل تجمع ممانعت به عمل می آورد.
ساخت تصفیه خانه فاضلاب در کنار آثار باستانی این شهر هم باعث تخریب این میراث ملی شده و هم اینکه فضای بسیار بدی را در این محیط ایجاد می کند.

اعتصاب ؛ اعتراض و تجمع درشهرهای میبد؛ شهرری ؛‌سیرجان ؛‌سقز؛‌جوانرود

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید