ادامه اعتراضات وتجمعات مردمی درشهرها و روستاها ؛تهران؛ ابهر ؛اسلام آباد ؛جوین

0
782

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۱۹-ادامه اعتراضات وتجمعات مردمی درشهرهاو روستاها ؛تهران؛ ابهر ؛اسلام آباد ؛جوین

تجمع غارت شدگان کاسپین بانک مرکزی
صبح امروز پنج شنبه۱۹بهمن۹۶ جمعی از غارت شدگان کاسپین در مقابل بانک مرکزی تجمع کردند. آنان بنرهایی در دست دارند که بر روی آنها نوشته شده است:
حساب های تمام سپرده گذاران موسسه مجاز کاسپین از سپرده یک میلیونی تا چند میلیارد تومانی باید همزمان و یکسان پرداخت شود
ما نه اختلاس کردیم نه دزدی ؛ فقط زحمت کشیدیم

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در ابهر
صبح امروز پنج‌شنبه۱۹بهمن‌ماه۹۶ غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در ابهر؛ همگام با تجمع اعتراضی در تهران در اعتراض به تاراج اموال و سپرده هایشان توسط این مؤسسه دست به تجمع زده و در ورودی این شعبه گوجه فرنگی و تخم مرغ پرتاب کردند.

تجمع اعتراضی چغندرکاران جوین در کارخانه قند
روز چهار‌شنبه۱۸بهمن‌ماه۹۶ چغندرکاران جوین در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود پس از گذشت ۳ماه در کارخانه قند جوین تجمع کردند و دست به اعتراض زدند.
چغندرکاران خشمگین مسیر خروج تریلی‌های حامل شکر از کارخانه را مسدود کردند.

تجمع اعتراضی اهالی روستای اسلام‌آباد میانه
روز چهار‌شنبه۱۸بهمن‌ماه۹۶ جمعی از اهالی روستای اسلام آباد در اعتراض به آلایندگی بیش از حد کارخانه تولید آهن اسفنجی میانه مقابل کارخانه فولاد آذربایجان واقع در شهرستان میانه تجمع کردند.
یکی از تجمع‌کنندگان با اشاره به اینکه آلایندگی واحد تولید آهن اسفنجی شرکت فولاد میانه زندگی ما را مختل کرده است، اظهار داشت: آلایندگی و گردوغبار حاصل از این واحد علاوه بر اینکه خانه‌های ما را در برگرفته است بلکه ما و فرزندانمان را نیز دچار مشکلات شدید تنفسی کرده است.
این معترض اضافه کرد: مشکلات تنفسی باعث شد به دکتر مراجعه کنیم که پزشک مربوطه به ما گفت اگر این روند ادامه پیدا کند پس از گذشت مدتی اهالی روستا دچار بیماری‌های شدید می‌شوند چراکه دود و گردوغبار حاصل از این واحد سرطان‌زا بوده و برای سلامتی اهالی بسیار مضر است.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید