اعتراضات وتجمعات درشهرهای تهران ؛ حمیدیه؛ خرم آباد؛ بانه ؛اراک ؛ تبریز؛ اهواز

0
681

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۲/۲-اعتراضات وتجمعات درشهرهای تهران ؛ حمیدیه؛ خرم آباد؛ بانه ؛اراک ؛ تبریز؛ اهواز

حمله با موسسه اعتباری ملل با تخم مرغ های گندیده و آشغال در خرم آباد

روز یکشنبه دوم اردیبهشت ۹۷ غارت شدگان موسسه آرمان وحدت در خرم آباد در اعتراض به غارت دارایی هایشان مقابل دفتر موسسه اعتباری ملل در این شهر تجمع کردند.

آنها بعد از اخراج کارکنان این موسسه، ساختمان آن را با آشغال و تخم مرغ های گندیده مورد حمله قرار داده و گل گرفتند.

حضور زنان در این تجمع و حرکت اعتراضی برجسته بود.

تجمع پرسنل شرکت پویش پژوهان

روز شنبه ۱اردیبهشت ۹۷ پرسنل شرکت پویش پژوهان پروژه پیمانکار قطارهای تندروی کشور [و یا همان پروژه ترن ست رجا ] در اعتراض به اخراج ۱۰۰ نفر از نیروهای با تجربه این شرکت، تجمع اعتراضی برگزار کردند.

توضیح ما: ترن ست ( پردیس ): این قطارها از نوع صندلی اتوبوسی ویژه مانند صندلی های هواپیما و سرعت سیر ۱۶۰ کیلومتر ؛ دارای خدمات کترینگ و پذیرایی وعده صبحانه در تمام مسیرها و نهار در مسیر مشهد می باشد. این قطار ها در حال حاضر در مسیرهای تهران _ مشهد ؛ تهران _ یزد و تهران _ میانه در حال بهره برداری و خدمت رسانی به مسافرین می باشد.

اعتصاب و تجمع اعتراضی کارگران شهرداری حمیدیه

روز یکشنبه ۲اردیبهشت ۹۷ جمعی از کارگران شهرداری حمیدیه (واقع در استان خوزستان) در اعتراض به عدم پرداخت ۸ماه حقوق معوقه خود دست از کار کشیدند و خواستار مطالبات و حقوق قانونی خود شدند.

تجمع اعتراضی کارکنان بازنشسته بانک ملی

روز یکشنبه ۲ اردیبهشت‌ماه۹۷ کارکنان بازنشسته بانک ملی مقابل شعبه مرکزی این بانک در تهران تجمع کرده و خواهان حق و حقوق تضییع شده خود شدند.

بازنشستگان معترض بانک ملی خواهان اجرای همسان‌سازی حقوق، پرداخت پاداش‌ بدون تبعیض و بازگشایی دوباره کانون بازنشستگان بانک ملی هستند.

اعتصاب رانندگان نفت کش دراراک

روز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۹۷ رانندگان نفت کش اراک به علت نداشتن استراحتگاه ایمن در مسیر و حمله مسلحانه اخیر به نفت کش ها در اندیمشک و پایین بودن کرایه و بالا بودن نرخ عوارض دست از کار کشیده و اعتصاب کردند.

تجمع اعتراضی خریداران خودروهای اروندی توقیف شده

روز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۹۷  خریداران خودروهای اروندی توقیف شده در گمرک، مقابل درب استانداری خوزستان در اهواز تجمع اعتراضی برگزار کردند.

خریداران این خودروها مدت سه ماه است که گمرکات خود را پرداخت کرده اند ولی کارگزاران رژیم در این استان همچنان از ترخیص خودروها جلوگیری می کنند.

تجمع اعتراضی کارکنان شرکت اطلس پود تبریز

‌روز یکشنبه ۲ اردیبهشت‌ ۹۷ جمعی از کارکنان شرکت اطلس پود تبریز در اعتراض به پرداخت نشدن چندین ماه حقوق خود دست به تجمع زدند.

این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون۷۰تن از کارگران خود را اخراج کرده است.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید