کادر اداره آموزش و پرورش در میانکوه استعفای جمعی دادند

0
795
کادر اداره آموزش و پرورش
کادر اداره آموزش و پرورش در میانکوه استعفای جمعی دادند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۲۹-‌کادر اداره آموزش و پرورش در میانکوه استعفای جمعی دادند

روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه؛ کادر اداره آموزش و پرورش میانکوه متن استعفاءنامه جمعی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار دادند. آنها در روز ۲۳بهمن ماه در اعتراض به عدم پرداخت اضافه کاری و ماموریت های اداری استعفاء نامه خود را نوشته و پس از جمع آوری امضاء برای کارگزاران رژیم آخوندی در اداره آموزش و پرورش در این شهر ارسال کرده‌اند.
دراین اطلاعیه آمده است :
اینجانبان امضا کنندگان ذیل از کارشناسان و معاونین اداره آموزش و پرورش این منطقه با توجه به اینکه نیروهای این اداره به صورت تمام وقت د راین اداره مشغول به کار می باشند و هیچ گونه مزایایی اعم از اضافه کاری ؛ حق الزحمه امتحانات ؛ ماموریت اداری و…..درطول چندماه گذشته دریافت ننموده ایم درحالی که کارکنان دیگر ادارات دولتی از مزایای زیادی برخورد ار هستند ؛ لذا استعفای خود را اعلام می داریم وامید است که بتوانیم درمدارس منطقه به فعالیت های آموزشی و پرورشی خود ادامه دهیم.
شایان ذکر است استعفای جمعی چندمین استعفایی است که انجام می شود چندی پیش نیز معلمان آغاجاری استعفای جمعی خود را اعلام کردند ؛
همچنین دبیران خمین نیز اعلام کردند که اگر تا اول اسففند ماه به خواسته هایشان پاسخ مناسب داده نشود از رفتن به سرکلاس ها خودداری خواهندکرد.

شنبه۷بهمن‌ماه۹۶ همه پرسنل و کارکنان اداره آموزش و پرورش شهرستان آغاجاری در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات ۳ماه اضافه کار در سال۹۵ و ۶ماه اضافه کار در سال۹۶ به صورت دسته‌جمعی استعفا دادند.

استعفای دسته جمعی پرسنل اداری آموزش و پرورش ارزوئیه
پنج‌شنبه۲۶بهمن‌ماه۱۳۹۶ پرسنل اداری آموزش و پرورش شهر ارزوئیه در استان کرمان در اعتراض به عدم پرداخت اضافه کار ساعتی دسته جمعی استعفاء دادند.

کادر اداره آموزش و پرورش در میانکوه استعفای جمعی دادند
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید