از سرنوشت سید حسین شیرازی، روحانی معترض ساکن قم هیچ خبری در دست نیست

0
995
سید حسین شیرازی
از سرنوشت سید حسین شیرازی، روحانی معترض ساکن قم هیچ خبری در دست نیست

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۲۸-از سرنوشت سید حسین شیرازی، روحانی معترض ساکن قم هیچ خبری در دست نیست

خبری از سید حسین شیرازی ؛ فرزند آیت الله سید صادق حسینی شیرازی از مراجع تقلید قم نیست ؛ وی که درتاریخ پانزدهم بهمن سال جاری بازداشت شد کماکان دربلاتکلیفی است .
خانواده وی اعلام کرده است که او توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی و با حکم دادگاه ویژه روحانیت دستگیر شده و به نقطه نامعلومی منتقل شده است و از تاریخ دستگیری نیز هیچگونه تماسی با خانواده اش نداشته است ؛ این امر موجب نگرانی بسیار شدید نزدیکان سید حسن شیرازی شده است.

لازم به ذکراست که ازطرف دادسرای ویژه روحانیت نسبت به او اخطاریه ابلاغ شده بود که باید در ۱۶بهمن ۹۶ خودش را به دادگاه معرفی کند ؛ اما ماموران حکومتی قبل ازاین تاریخ وی را بازداشت کردند
سید حسین شیرازی، مسئول دفتر و فرزند آیت الله سید صادق حسینی شیرازی از مراجع تقلید قم مورخ ۱۵ بهمن ماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است. از زمان بازداشت، خبری از سرنوشت او حاصل نشده است.
شایان ذکر است که سید حسین شیرازی دریک سخنرانی که اخیرا ایراد کرده بود « ولایت فقیه » را همسنگ فرعون خطاب کرده بود .

این دستگیری در شرایطی صورت گرفته است که مساله آزادی بیان در جمهوری اسلامی توسط رییس جمهور حسن روحانی مطرح شده است و بحث قانون شهروندی را عنوان میکنند .
ناگفته نماند که این حرفها تماما شعر وشعاری بیش نیست زیرا که دستگیری های اخیر درپی قیام های سراسری نشان داد که حرفهای روحانی سرابی بیش نیست و این حکومت درتمامیتش ضد حقوق شهروندی است زیرا که بازداشت شدگان در زندانها به قتل رسید ه اند و تاکنون هیچ ارگانی پاسخگوی این عمل ضد انسانی نبوده است.
از سرنوشت سید حسین شیرازی، روحانی معترض ساکن قم هیچ خبری در دست نیست

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید