ادامه تجمع دانشجویان دانشگاه تهران نسبت به اخاذی از دانشجویان

0
620
تجمع دانشجویان دانشگاه تهران نسبت به اخاذی
ادامه تجمع دانشجویان دانشگاه تهران نسبت به اخاذی از دانشجویان

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۶/۱۱-ادامه تجمع دانشجویان دانشگاه تهران نسبت به اخاذی از دانشجویان

دانشجویان دانشگاه تهران امروز ۱۱شهریور ۹۷ نیز در اعتراض به شهریه های اجباری دروس جبرانی تجمع کردند.
دانشجویان دانشگاه تهران از روز سوم شهریور سال جاری نسبت به دریافت شهریه های اجباری برای دروس جبرانی در اعتراض و تجمع می باشند.
این اعتراضات همچنان ادامه دارد در روزهای پنجم وششم و هفتم شهریور و همچنین در روزیازدهم شهریور این اعتراضات ادامه داشته است.
بیشتربدانیم:
با شروع انتخاب واحد و ثبت نام دانشجویان ارشد بعضی از دانشجویان که اقدام به گذراندن واحدهای جبرانی دروس خود کرده بودند با پیغام عدم امکان ثبت‌نام و نیاز به تسویه حساب بابت گذراندن دروس جبرانی مواجه شده‌اند.
درحالیکه قاسم احمدی لاشکی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات درمصاحبه خود با ایسنا تاکید کرد:«براساس قوانین مصوب هیچ دانشگاه دولتی حق ندارد از دانشجویان دوره‌ی روزانه چه برای دروس جبرانی یا دروس اصلی شهریه‌ای دریافت کند.»

این اقدام دانشگاه برای دریافت وجه مضاعف از دانشجویان در شرایط فعلی اقتصادی و اجتماعی موجود روزگار سخت دانشجویان را از پیش نیز سخت‌تر کرده و باعث بروز مشکلات فراوان برای تعداد زیادی از دانشجویان شده‌است.

سوال؟
چطور دانشکده‌ای مانند مطالعات جهان و برخی رشته‌های شناور در دانشگاه تهران که مطلقا رشته‌ی دوره‌ی کارشناسی ندارند نیز از قاعده‌ی دریافت این وجوه غیرمنطقی مستثنی نیست.

ادامه تجمع دانشجویان دانشگاه تهران نسبت به اخاذی از دانشجویان
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید