ادامه اعتراض و تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرطوسی

0
705
ادامه اعتراض و تجمع دانشجویان دانشگاه
ادامه اعتراض و تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرطوسی

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۷/۱۷-ادامه اعتراض و تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرطوسی

ادامه اعتراض و تجمع دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرطوسی

دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرطوسی که درروز ۱۶مهرماه نسبت به پولی شدن سرویس خوابگاه ها اعتراض و تجمع داشتند امروز هفدهم مهرماه نیز به اعتراضات خود ادامه دادند

واقعیت چیست؟

درسال تحصیلی جدید دانشجویان این دانشگاه از وجود شورای صنفی دانشگاه محروم هستند همین امر دست مسئولان دانشگاه را باز گذاشت تا با اطمینان خاطر بیشتری به تضییع حقوق دانشجویان بپردازند.  معاونت دانشجویی به بهانه ی کمبود بودجه، اقدام به کاهش سرویس های رفت و برگشت خوابگاه ها نمود که مشکلات جدی برای دانشجویان به وجود آورد. علی‌رغم پیگیری دانشجویان، معاونت دانشجویی این بار به افزایش تعداد سرویس ها مشروط بر “پرداخت هزینه” آنها اقدام کرد؛ سرویس هایی که دانشجویان را از پردیس های ونک و سیدخندان به خوابگاه واقع در دوردست ترین نقطه ی شرق تهران (خاک‌سفید) منتقل می کرد!
به‌رغم پیگیری های بسیار دانشجویان ساکن خوابگاه، معاونت دانشجویی با ذکر این جمله که “دانشگاه سرویس ها را تسهیلات میداند، نه وظیفه!” از مسئولیت خود در قبال ایجاد آسایش و رفاه بیشتر برای دانشجویان خوابگاهی شانه خالی کرد.
از همین رو دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر که با بی تفاوتی و بی مسئولیتی کارگزاران دانشگاه مواجه شدند برآنند که به اعتراضاتشان ادامه دهند و امروز نیز تجمع کردند. زیراکه نسبت به پایمال شدن اولیه ترین حقوق دانشجویی اعتراض دارند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید