اخراج دانشجویان از خوابگاه دانشگاه آزاد گچساران

0
727
اخراج دانشجویان از خوابگاه دانشگاه آزاد گچساران
اخراج دانشجویان از خوابگاه دانشگاه آزاد گچساران

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۷/۲۷-اخراج دانشجویان از خوابگاه دانشگاه آزاد گچساران

اخراج دانشجویان از خوابگاه دانشگاه آزاد گچساران
دانشگاه آزاد گچساران دریک اقدام ظالمانه دانشجویان را ازخوابگاه اخراج کرد.

تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد گچساران از خوابگاه پیامبر اعظم دانشگاه آزاد گچساران اخراج شده اند. «دانشجویان پسر ساکن خوابگاه پیامبراعظم(ص) دانشگاه آزاد گچساران ضمن ابراز گلایه از این موضوع، هزینه بالای اجاره مسکن در سطح شهر گچساران و مخالفت خانواده‌ها با سکونت در منازل اجاره‌ای را از دلایل اعتراض خود اعلام کردند .

یکی از دانشجویان در این خصوص گفت: متاسفانه دانشگاه آزاد گچساران دانشجویان پسر را از خوابگاه بیرون کرده و این دانشجویان در شهر گچساران غریب و سرگردان هستند . یکی دیگر از این دانشجویان بیان کرد: مشکل ما پول برای اجاره خانه نیست، خانواده هایمان بخاطر خوابگاه گذاشتند ما بیاییم در دانشگاه آزاد گچساران تحصیل کنیم . یکی دیگر از دانشجویان معترض اظهارکرد: برای اجاره منزل به چند بنگاه املاک مراجعه کردم که گفتند:”به دانشجو جماعت خونه اجاره نمی دهند بلکه باید رهن کنید” که در این صورت ما چندنفر باید جمع شویم که یک آپارتمان ۶۰متری را ۲۵ میلیون تومان رهن کنیم؟
دانشجویی دیگر اضافه کرد: مدیریت دانشگاه آزاد دست به کار عجیبی زد و دانشجویان خوابگاهی را تنها 10 روز مانده بود به آغاز سال تحصیلی جدید به شکل عجیبی بیرون کرد.ایسنا۲۶مهر۹۷

دانشجویان که باید باشروع سال تحصیلی جدید بدون دغدغه وبا آرامش خیال مشغول درس وتحصیل باشند اینگونه درکوچه وخیابان و در شهرهای غریب آواره شده اند.
سیاستهای غلط وبی برنامگی های وزارت علوم که ماحصل غارت و چپاول مردم می باشد بدون پاسخ گویی صحیح جوانان را آواره کرده است.

اخراج دانشجویان از خوابگاه دانشگاه آزاد گچساران

راه حل چیست؟

راه حل در دست جایگزین دمکراتیک این رژیم، شورای ملی مقاومت ایران است. راه حل در دست نسلی است که در همین مسیر با شعار سرنگونی برخاسته است.
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید