آرش صادقی همسر گلرخ ایرایی دراعتراض به انتقال وتوهین او به زندان قرچک ورامین اعتصاب غذا وداروکرد

0
1074
آرش صادقی
آرش صادقی همسر گلرخ ایرایی دراعتراض به انتقال وتوهین او به زندان قرچک ورامین اعتصاب غذا وداروکرد

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۷-آرش صادقی همسر گلرخ ایرایی دراعتراض به انتقال وتوهین او به زندان قرچک ورامین اعتصاب غذا وداروکرد

درپی پرونده سازی جدید برای گلرخ ایرایی و آتنا دائمی در زندان اوین مبنی بر اینکه در فضای زندان اخلال ایجاد کرده اند ؛ بازجویان و شکنجه گران زندان اوین دریک عمل شنیع و غیر انسانی این دو زندانی سیاسی زن را به زندان قرچک ورامین منتقل کردند.
شایان ذکر است که هنگام انتقال آنان به زندان قرچک ورامین ؛ آتنا و گلرخ را موردضرب وشتم و توهین قرار دادند .
درپی همین عمل ضد انسانی آقای آرش صادقی همسر گلرخ ایرایی که در زندان گوهردشت کرج بسر می برد و دوران محکومیت اش ر ا میگذراند پس از اطلاع از این اقدام غیر انسانی ؛ دراعتراض به قضاییه جمهوری اسلامی دست به اعتصاب غذا و اعتصاب دارو زد .
قابل ذکر است که آرش صادقی خودش وضعیت جسمی بسیار بدی دارد و این اعتصاب غذا میتواند وضعیت اورا بحرانی تر کند .
بیشتر بدانیم:

آرش صادقی، فعال سیاسی و دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه طباطبایی به همراه همسرش گلرخ ابراهیمی در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ توسط قرارگاه ثارالله اطلاعات سپاه بازداشت و یکم دی‌ماه سال جاری در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به اتهام «اجتماع و تبانی علیه نظام»، «توهین به بنیان‌گذار جمهوری اسلامی»، «تبلیغ علیه نظام» و «تشکیل گروه غیرقانونی» و همسرش به اتهام «توهین به مقدسات» و «تبلیغ علیه نظام» به ترتیب به پانزده سال حبس و شش سال حبس محکوم شدند. حکم آرش صادقی با احتساب چهار سال حبس در پرونده قبلی به ۱۹ حبس افزایش پیدا کرد و در خرداد ۹۵ اجرا گشت.
لازم به یاد اوری است که آقای سهیل عربی زندانی سیاسی محبوس درزندان اوین نیز پس ازاطلاع از اینکه به این دو زندانی سیاسی زن توهین شده است دست به اعتصاب غذا زده است.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید