آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه تهران؛ ازوجدانهای بیدار خواست که صدای گلرخ باشند

0
533
آرش صادقی دانشجوی اخراجی
آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه تهران؛ ازوجدانهای بیدار خواست که صدای گلرخ باشند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۲۵-آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه تهران؛ ازوجدانهای بیدار خواست که صدای گلرخ باشند

زندانی سیاسی آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه طباطبایی تهران ؛‌
طی نامه ای خواستار این شد که وجدانهای بیدار صدای گلرخ ایرایی ؛‌همسر آرش که درزندان قرچک ورامین درحال اعتصاب غذا می باشد ؛ باشند .
متن نامه آرش صادقی :
باز هم ماجرایی تکراری ولی تلخ

دو زن زندانی “گلرخ ایرایی و آتنا دائمی” آماج توهین و ضرب و شتم قرار می‌گیرند.

ماجرا باز هم آن سناریوی پرونده‌سازی است که این بار در زندان نوشته می‌شود؛ وقتی حتی به قانون خودساخته خود نیز پایبند نیستند و این قانون باز هم ابزار و مستمسکی می‌شود برای فشار و سرکوب، پس برای حفظشان، حقوق و کرامت انسانی انتخابی جز مقاومت و اعتراض باقی نمی‌ماند.

گلرخ ایرایی از چهل روز پیش در اعتراض به توهین، ضرب و شتم و انتقال به زندان قرچک ورامین دست به اعتصاب غذا زده و آخرین خبرها حاکی از وخامت اوضاع جسمانی وی است، کاهش ۱۳ کیلویی وزن، افت فشار، افت قند و درد شدید در ناحیه کلیه بخشی از عوارض اعتصاب چهل روزه این زندانی سیاسی زن مستقر در زندان قرچک است.

تنها خواسته گلرخ حفظ کرامت انسانی است که سردمداران حاکم بر ایران در بی‌وقاحتی تمام مدعی هستند والاترین کرامت، حقوق انسانی و حقوق بشر در سراسر جهان تنها در جمهوری اسلامی حکم‌فرما شده است، ادعایی که همیشه از طرف عالی‌ترین مقامات جمهوری اسلامی تا مزد بگیران و افراد رده پایین این حکومت ضد انسانی تکرار شده و می‌شود، ادعایی که آخرین نمونه آن خودکشی شدن ده‌ها معترض در بازداشتگاه‌های امنیتی است؛ لذا، از همه وجدان‌های بیدار می‌خواهم که صدای گلرخ باشند.
سه‌شنبه ۲۲ اسفند
آرش صادقی – زندان گوهردشت”

آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه تهران؛ ازوجدانهای بیدار خواست که صدای گلرخ باشند
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید