آخرین گزارشات از وضعیت آتنا دائمی و گلرخ ایرایی

0
753
آتنا دائمی و گلرخ ایرایی
آخرین گزارشات از وضعیت آتنا دائمی و گلرخ ایرایی

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۸-آخرین گزارشات از وضعیت آتنا دائمی و گلرخ ایرایی

آخرین گزارشات از وضعیت آتنا دائمی و گلرخ ایرایی

آتنا دائمی و گلرخ ابراهیمی ایرایی هم اکنون در بند ۳ زندان قرچک ورامین محبوس هستند.

حاجی مرادی نماینده دادستانی (دادیار زندان)در اوین در پاسخ مراجعات مکرر خانواده آتنا دائمی اعلام کرد که فکر برگشت آتنا را نداشته باشید او را به اوین برنمی گردانم. بر اساس توییت پدر این زندانی سیاسی؛ با وجود همه اتفاقات و شرایط بد بند آتنا مثل همیشه مقاوم و محکم بود.

بر اساس گزارش دیگری آتنا دائمی و گلرخ ابراهیمی ایرایی اعلام کردند که در صورت ادامه شرایط موجود و بازنگرداندن آنان به زندان اوین اقدام به اعتصاب غذا خواهند کرد.

روز چهارشنبه ۴ بهمن ماه؛ زندانیان سیاسی آتنا دائمی و گلرخ ایرایی زندانیان سیاسی محبوس در بند زنان زندان اوین پس از ضرب و شتم شدید به زندان قرچک ورامین منتقل شدند. این انتقال به دستور حاجی مرادی و پس از یک پرونده سازی انجام شد.

پس از انتقال این زندانیان سیاسی؛ سهیل عربی طی پیامی ضمن نکوهش بی عملی اعلام کرد که در مقابل این عمل وحشیانه سکوت نکرده و تا برگرداندن آنان اقدام به اعتصاب غذای اعتراضی خواهد کرد.

سهیل عربی امروز ۸ بهمن ماه؛ در پنجمین روز اعتصاب غذای خود می باشد.

همچنین زندانی سیاسی رجایی شهر(گوهردشت کرج)آرش صادقی همسر گلرخ ابراهیمی نیز از روز ۵ بهمن ماه اقدام به اعتصاب غذا کرده است. این اعتصاب غذا در شرایطی صورت می گیرد که وی پس از اعتصاب اعتراضی ۷۰ روزه خویش در وضعیت نامناسب جسمی در سالن فوق امنیتی ۱۰ در زندان رجایی شهر محبوس است
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید