خودکشی دانش آموز 12ساله پس از اخراج و تنبیه از مدرسه

13 دی 1395 - 

دانشجو آنلاین 95/10/13:«یک دانش آموز 12 ساله که  بعد از اخراج و تنبیه از مدرسه دست به خودکشی زده بود، در بیمارستان جان سپرد.
عباس بدوى، دانش آموز ۱۲ ساله ساکن شهرستان شوش که سحرگاه روز شنبه هفته جاری دست به خودکشی زده بود در بیمارستان جان سپرد. نزدیکان وی، اخراج او از مدرسه را انگیزه خودکشی این کودک اعلام کرده اند. وی دانش آموز سال ششم مدرسه هدف روز جمعه دهم دی ماه، ساعت ۸ شب اقدام به خودکشى کرد.
به نقل از خانواده این دانش آموز وی روز چهارشنبه هفته گذشته طبق معمول به مدرسه رفته بود و بدلیل تاخیر و بسته بودن درب مدرسه از بالای دیوار به داخل
مدرسه وارد شده و توسط معلم ورزش مدرسه تنبیه و از مدرسه اخراج مى شود. عباس قضیه را با مادرش در میان مى گذارد. اما مادرش از ترس اینکه موضوع به ابعاد دیگرى برسد و ترس ایجاد درگیری و شکایت، مانع رسیدن خبر به شوهرش شده بود.
بدلیل فشارهاى وارده و ضرب وشتم عباس توسط معلمش، او دو روز بعد روز جمعه ساعت ۸ شب در منزل اقدام به خودکشى کرد. خانواده بدوى در همان دقائق اولیه متوجه شدند که فرزندشان خود را به دار آویخت بود و او را زنده به بیمارستان منتقل مى کنند اما روز بعد ساعت ۵ صبح در بیمارستان فوت مى کند. این خانواده قضیه دلایل خودکشی و اتفاقی که افتاده بوده را برای بیمارستان تعریف می کنند و از آن طریق پرسنل بیمارستان به اداره آگاهى اطلاع داده و معلم مربوطه به اداره آگاهى احضار مى شود. اما از اقدام اداره آموزش و پرورش در این رابطه اطلاع دقیقى در دست نیست.»

خبرهای ما را میتوانید در کانال تلگرام نیز دنبال کنید

 https://telegram.me/DaneshjoOnline95

مشاهده ساير خبرها در اين دسته بندى : « خودکشی یک دختر در سقز بازداشت یک جوان در سنندج »