جمعه, 12 آذر 1395 21:18

گزارشی از وضعیت اسفبار خوابگاههای شبانه در دانشگاه رازی کرمانشاه

دانشجو آنلاین 95/9/12:«وضعیت دانشجویان شبانه در دانشگاه رازی کرمانشاه بسیار وخیم است. یک دانشجو در این رابطه گفت: ما چه گناهی کردیم که شبانه شدیم. چرا خوابگاه ما نباید با خوابگاه روزانه ها یکی باشد. یا اینکه زیر نظر مستقیم دانشگاه باشد. واقعا جای تاسف است. من این ترم با هزار بدبختی خوابگاه گرفتم. اما کسی پاسخگو نیست. انگار چون شبانه هستیم، مرتکب جرم بزرگی شده ایم. پول غذای ما دو برابر است. شهریه ها نجومیست. صبحانه نداریم. اما همه اینها به کنار، خواهش میکنیم مشکل خوابگاهمان راحل کنند. چون برای یک دختر که از یک شهر دیگر می آید خیلی سخت است.
این دانشجو افزود: خوابگاههای خود گردان واقعا امنیت ندارند خدایی نکرده اتفاقی بیفتد، آیا همین مسولین که شهریه های بالایی از دانشجوهای شبانه میگیرند، پاسخگو هستند؟؟؟
تمنا دارم فکر اساسی به حال ما بکنند، من الان که شبانه هستم باید استرس نبود خوابگاه در ترم جدید را هم داشته باشم واقعا چرا باید اینطور باشد؟؟؟
یک دانشجوی دیگر شبانه دانشگاه رازی گفت: ما شبانه ها هم دانشجوییم درسته که شبانه ایم اما با بدبختی شهریه می دهیم. حداقل در سرویس یا غذا بین ما و روزانه ها فرقی نگذارند. هر اتفاقی که می افتد، فقط یک جواب به ما می دهند و آن هم اینکه شما شبانه هستید. انگار ما قاتل هستیم و آدم کشتیم. اعتراض میکنیم و میگوییم سرویس نداریم، می گویند شبانه اید.میگوییم صبحانه نداریم، می گویند شبانه هستید. ما چه گناهی کردیم که صدایمان به گوش کسی نمی رسد.»

خبرهای ما را میتوانید در کانال تلگرام نیز دنبال کنید

 https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

Read 62 times