موج اعتراض دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه در پی بی‌احترامی معاونت فرهنگی به دانشجویان درکانال رسمی معاونت فرهنگی

26 آذر 1395 - 

دانشجو آنلاین 95/9/26:«به گزارش یکی از اعضای شورای صنفی دانشگاه رازی کرمانشاه
معاونت فرهنگی دانشگاه رازی اخیرا و با موج انتقادات نسبت به عملکرد آن حوزه درباره ی بی تدبیری، عدم برگزاری حتی یک مراسم ساده برای روز دانشجو، برخورد سلیقه ای با دانشجویان، برگزاری مراسم شعر مستهجن که با واکنش رییس دانشگاه روبه رو بوده، در اقدامی تامل برانگیز دانشجویان منتقد را گردالو، همیشه گشنه و خودفروخته خطاب کرده است.
این در حالی است که کانال منتسب به معاونت فرهنگی دانشگاه پرده از اتفاقات دانشگاه برداشت و به توهین، افترا و هتاکی به دانشجویان فعال دانشجویی منتقد عملکرد این حوزه پرداخت و آنان را دروغگو، هتاک و گردالو خواند. و به تشکل های دانشجویی توهین نمود.
 عبدالحمید علیزاده، معاون فرهنگی دانشگاه رازی همچنین با صحبت هایی به دور از شان دانشگاه گفته بود که شورای صنفی را به رسمیت نمی شناسد و بارها این صحبت را در جمع های مختلف مطرح کرده بود، این در حالی است که شورای صنفی تنها نهادی است که با رای مستقیم دانشجویان انتخاب میشود.
از طرفی کمپین من گردالو هستم اما بی غیر نیستم. برای حمایت از فعالین دانشجویی چند ساعتی است در دانشگاه رازی شروع به کار نموده است و موج اعتراضات به عملکرد معاونت فرهنگی را به راه انداخته است.»

خبرهای ما را میتوانید در کانال تلگرام نیز دنبال کنید

 https://telegram.me/DaneshjoOnline95