انتقاد و افشاگری کاپیتان تیم ملی جودو ازدزدیهای فدراسیون ایران در سفرهای خارجی

24 آذر 1395 - 

دانشجو آنلاین 95/9/24:«وحید بنا کاپیتان تیم ملی جودو ایران، عملکرد مسئولان فدراسیون جودوی ایران را بد و غیر اخلاقی توصیف کرد. کاپیتان تیم ملی جودو ایران ضمن انتقاد شدید از فدراسیون جودو ایران به افشاگریهای بی سابقه‌ای در مورد ورزش ایران پرداخته است و می گوید در سفرهای خارجی، مسئولان حتی آب را هم برای ما نمی خرند و از ما می خواستند بطری های آب کنار تشک مسابقه را جمع آوری و به هتل ببریم. وی با اشاره به اینکه هیچگاه این کار را نکرده است، گفت که این اقدام باعث مسخره کردن تیم ما از سوی دیگران شد.
وحید بنا گفته است که فدراسیون جهانی کشتی یک اتاق دو تخته را برای ما مشخص می کرد اما مسئولان از دیگر بازیکنان می خواستند خود را بدون اطلاع پذیرش هتل، دزدکی به اتاق برسانند.
کاپیتان تیم ملی جودو ایران در این زمینه گفت: مسئولان همراه تیم از دو نفر می خواستند به اتاق بروند سپس از دیگر بازیکنان می خواستند نیم ساعت بعد بدون اطلاع پذیرش هتل به اتاق بروند.
وی در ادامه افزود: برای صبحانه هم همین مشکل را داشتیم چرا که تنها دو نفری که اسم آنها در لیست است می توانستند صبحانه بخورند اما مسئولان از آن دو نفر می خواستند برای دیگران صبحانه بیاورند.
کاپیتان تیم ملی جودوی ایران همچنین درباره بی نظمی در لباس و نداشتن کفش مناسب در مسابقات بین المللی گفت: جهت برگشتن به میادین مجبور به فروختن وسائل شخصی‌ام از جمله لپ تاپ شده‌ام.».

خبرهای ما را میتوانید در کانال تلگرام نیز دنبال کنید

 https://telegram.me/DaneshjoOnline95